مقالات استابلایزر

استابلایزر تلویزیون

قیمت استابلایزر تلویزیون،استابلایزر تلویزیون
4.6/5 - (8 امتیاز)

مقدمه

امروزه با میزان مصرف برق و مشکلاتی ناشی از آن در توزیع برق شهری باعث اختلال تجهیزات برقی در منزل و یا محل کار شده که برای محافظت از تجهیزات برقی خانگی اعم از یخچال، تلویزیون، کولر، لوازم صوتی و تصویری و غیره بهتر است از دستگاهی به نام استابلایزر تلویزیون استفاده شود. در ضمن کامپیوتر یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات مورد نیاز در مصارف خانگی، اداری، تجاری و غیره است که نوسان برق باعث خرابی و از کار افتادگی این نوع تجهیزات می شود. از این رو استفاده از ترانس ولتاژ تلویزیون و کامپیوتر نیز یک امر ضروری و مهم به شمار می رود. همان طور که در مقاله استابلایزر چیست و چه کاربردی دارد؟ گفتیم که استابلایزر یک دستگاه تثبیت کننده ولتاژ برق است که با کاهش مشکلات توزیع برق می تواند از تجهیزات برقی شما در برابر نوسان و یا افت ولتاژ برق محافظت نماید. با استفاده از استابلایزر يا ترانس برق خانگی می توانید میزان طول عمر و راندمان تجهیزات برقی را افزایش دهید. شرکت راد الکتریک یکی از بهترین تامین کنندگان استابلایزر گلداستار (کره) و استابلایزر ولتاک (ژاپن) در ایران است که با تخصصی ترین کارشناسان خود توانسته پاسخگوی نیاز مشتریان باشد. در این مقاله می خواهیم در مورد استابلایزر تلویزیون و کامپیوتر و نحوه عملکرد آن صحبت کنیم و اینکه آیا می توان استابلایزر تلویزیون را برای یخچال هم استفاده کرد؟ به بحث و بررسی بپردازیم.

معرفی ترانس تلویزیون

تلویزیون هم مانند سایر لوازم برقی خانگی به نوسان و پرش های ناگهانی برق حساس هستند و با افت و یا افزایش بیش از حد ولتاژ برق ممکن است که برد الکتریکی تلویزیون بسوزد و یا از کار بیافتد. از طرفی دیگر قیمت تلویزیون هم مانند سایر تجهیزات صوتی و تصویری به شدت گران بوده و بنابراین حفاظت از آن در برابر نوسان و یا اختلالات برقی لازم و ضروری است. به همین دلیل استفاده از دستگاه تثبیت کننده ولتاژ برای این نوع لوازم برقی خانگی لازم و ضروری است. استابلایزر تلویزیون می تواند با تثبیت و تنظیم ولتاژ ورودی برق از تلویزیون در برابر نوسان و تغییرات ولتاژ محافظت نماید. همچنین با استفاده از این ترانس تلویزیون می توانید میزان طول عمر تلویزیون ها را افزایش داده و از سوختن و آسیب رساندن قطعات به کار رفته در تلویزیون جلوگیری نمائید.

ترانس و استابلایزر ولتاژ برای تلویزیون چیست؟

استابلایزر برق یا دستگاه تثبیت کننده ولتاژ در واقع دستگاهی است که در صورت افت ولتاژ و یا افزایش ولتاژ برق شهری آن را تصحیح نموده و برقی ثابت و پایدار را در اختیار تجهیزات برقی قرار می دهد. از طرفی دیگر با استفاده از ترانس و استابلایزر ولتاژ می توان جهت تثبیت نمودن ولتاژ برق شهری، از سوختن و صدمه دیدن لوازم برقی خانگی و صنعتی محافظت نمود. این دستگاه تثبیت کننده ولتاژ با بهره بردن از برد میکرو پروسسور و ترانس تقویت برق می تواند به محض تشخیص دادن نوسان و یا تغییرات ولتاژ آن را به صورت خودکار تصحیح نموده و ولتاژی ثابت را برای تلویزیون، کامپیوتر و سایر لوازم صوتی و تصویری فراهم نماید.

 

خواهشمند است برای خرید استابلایزر با بهترین کیفیت اما با قیمت ارزان تنها کافی است که با شماره تلفن درج شده در قسمت زیر با کارشناسان مجرب ما جهت دریافت مشاوره رایگان تماس حاصل فرمایید.

  تلفن تماس : 02136614690        موبایل :  09123118834    

 

نحوه عملکرد استابلایزر تلویزیون و کامپیوتر

استابلایزر کامپیوتر هم مانند استابلایز تلویزیون عمل می کند که به محض بروز نوسان و یا افت ولتاژ، آن را اصلاح نموده و سپس یک خروجی استاندارد را به لوازم برقی خانگی ارسال می کند تا از آسیب رساندن به این تجهیزات جلوگیری نماید. شاید تصور کنید که عملکرد ترانس یا استابلایزر تلویزیون مانند محافظ برق است ولی باید بگوییم که اصلا اینگونه نیست. بلکه، محافظ برق به محض تشخیص نوسان ولتاژ، به جای اصلاح برق، باعث قطعی برق تجهیزات الکتریکی شده و پس از تاخیری کوتاه، مجددا برق مورد نیاز تجهیزات برقی را وصل می کند. از مزیت اصلی استابلایزر تلویزیون و کامپیوتر را می توان به قطع نکردن جریان برق اشاره نمود. اگر در محیط کار یا زندگی شما نوسانات ولتاژ و یا قطعی برق زیاد رخ می دهد توصیه می شود که از استابلایزر گلداستار کره Goldstar استفاده نمائید که مانع از قطع مکرر برق و کاهش عمر مفید لوازم برقی می گردد.

بهترین استابلایزر ولتاژ برای تلویزیون

هنگام انتخاب و خرید بهترین استابلایزر خانگی برای تلویزیون یا کامپیوتر باید چند پارامتر را در نظر گرفت که مهمترین پارامتر آن متناسب بودن توان مصرفی استابلایزر با توان مصرفی تلویزیون می باشد. از طرفی دیگر باید به این نکته توجه کنید که آیا ترانس انتخابی دارای مدار تاخیر است یا خیر؟ و میزان زمان تاخیر آن چقدر است؟. معمولا در بازار تمامی دستگاه های استابلایزر دارای یک مدار تاخیر هستند تا با قطع و وصل شدن برق، تجهیزات الکتریکی متصل به آن سریع وصل نشود تا اگر ولتاژی ناپایدار است این تجهیزات آسیب نبینند. اما زمان مدار تاخیر در دستگاه های استابلایزر گلداستار باهم متفاوت است، مثلا زمان تاخیر در استابلایزر تلویزیون چیزی حدود 10 تا 30 ثانیه می باشد. 

حتما بخوانید:  تفاوت استابلایزر با ترانس اتوماتیک

نکته دیگری که باید در هنگام انتخاب استابلایزر برای تلویزیون مد نظر داشت، فیلتر نویزگیر آن است تا از تلویزیون ها در برابر نویزها و اختلالات برق شهری محافظت نماید. هنگام خرید استابلایزر برای تلویزیون، بهترین گزینه ترانس اتوماتیک رله ای است که می تواند از تلویزیون شما به خوبی محافظت نماید. در آخر لازم است که بدانید، استابلایزری که برای تلویزیون خود انتخاب می کنید حتی الامکان از نمایندگی گلداستار که یک برند معتبر در ایران است، تهیه نمائید. شرکت راد الکتریک یکی از بهترین نمایندگی استابلایزر تک فاز گلداستار (Goldstar) به صورت انحصاری در بازار ایران است که با خرید بهترین استابلایزر خانگی و استابلایزر صنعتی می توانید از نظر کیفیت کارایی محصول آرامش خاطر داشته باشید.

طریقه انتخاب و خرید استابلایزر مناسب

برای انتخاب و خرید استابلایزر مناسب بهتر است که به کاربرد آن در مصارف خانگی یا صنعتی توجه کرد. به عنوان مثال برای تجهیزات برقی خانگی مانند یخچال، تلویزیون، کامپیوتر و سایر تجهیزات برقی دیگر توصیه می شود که از استابلایزر رله ای برای محافظت از آنها استفاده شود. زیرا استابلایزر رله ای از سرعت واکنش بهتر برخوردار است و همچنین از نظر هزینه و قیمت دستگاه کمتر از سایر دستگاه های استابلایزر می باشد. استفاده از ترانس استابلایزر عموما برای مصارف خانگی که دارای لوازم خانگی با ارزش و قیمت بالایی هستند، یک گزینه ایده ال به شمار می رود. استابلایزر یا ترانس تقویت برق در واقع یک نوع دستگاهی است که از آن جهت تثبیت نوسان ولتاژ استفاده می شود.

ضرورت خرید استابلایزر تلویزیون و کامپیوتر

کامپیوتر ها، تلویزیون ها و سایر لوازم صوتی و تصویری از دستگاه های بسیار حساسی هستند که ما عموما در منازل و ادارات از آن ها استفاده می کنیم. با خرید ترانس تلویزیون و کامپیوتر تا حد قابل توجهی می توانید از خراب شدن سخت افزار و قطعات داخلی آن که به علت نوسانات ولتاژ برق ممکن است بسوزد و یا از کار بیافتد، جلوگیری کنید. از این رو استابلایزر مخصوص کامپیوتر و تلویزیون می تواند یکی از لوازم مهم و ضروری برای این نوع دستگاه ها به شمار رود. در واقع با خرید استابلایزر کامپیوتر و تلویزیون می توانید راندمان و طول عمر دستگاه ها را به طور قابل توجهی بالا ببرید.

این دستگاه تثبیت کننده ولتاژ گلداستار، با تنظیم و کنترل سطح ولتاژ خروجی می تواند برقی پایدار و ایمن را برای تجهیزات برقی حساس شما فراهم نماید. به طور کلی می توان گفت که علت اصلی خرابی و آسیب دیدن لوازم برقی خانگی، نوسانات متعدد برق می باشد. در ضمن بهتر است که بدانید، شرکت ها و فروشگاه های لوازم برقی، خرابی دستگاه ناشی از نوسانات برق را مشمول گارانتی نمی دانند و همین امر ضرورت خرید استابلایزر تلویزیون و کامپیوتر را دو چندان کرده است.

کاربرد ترانس یا استابلایزر تلویزیون چیست؟ 

از ترانس یا استابلایزر تلویزیون برای جبران نوسانات ولتاژ برق شهری و جلوگیری از آسیب دیدن تجهیزات برقی استفاده می شود. دستگاه استابلایزر Goldstar از نظر ساخت و کاربرد در بازار دارای انواع فناوری های مختلفی هستند که می توان به استابلایزر رله ای، استابلایزر سروو موتوری و استابلایزر استاتیک یا سوئیچینگ که نوع جدید از تکنولوژی ها می باشد، اشاره نمود.

استابلایزر یا ترانس رله ای

در مکان هایی که نوسان برق به صورت لحظه ای وجود دارد، بهتر است از استابلایزر گلداستار یا ترانس رله ای استفاده شود. این ترانس رله ای به گونه ای طراحی شده که در کسری از ثانیه می تواند نوسانات و یا تغییرات ولتاژ در مصارف خانگی را از بین برده و با تثبیت ولتاژ می تواند برقی سالم و پایدار را در اختیار لوازم برقی خانگی قرار دهد. استفاده از این ترانس تقویت برق خانگی برای تمامی لوازم صوتی و تصویری مانند کامپیوتر، تلویزیون، دی وی دی پلیر، دستگاه پرینتر و … مناسب می باشد.

ترانس یا استابلایزر سروو موتوری

ترانس این نوع استابلایزر سروو موتوری گلداستار از نوع حلقوی است که به صورت هوشمندانه می تواند نوسانات و یا تغییرات موجود در ولتاژ برق را کنترل و تنظیم نماید. میزان دقت در این نوع استابلایزر سروو موتوری بیشتر از ترانس رله ای است و با مجهز شدن به سیستم مکانیکی از سرعت پایین تری نسبت به استابلایزر رله ای برخوردارند. این نوع دستگاه تثبیت کننده ولتاژ می توانند ولتاژ خروجی را با سرعت و دقت بسیار بالایی تثبیت نمایند.

 

خواهشمند است برای خرید استابلایزر با بهترین کیفیت اما با قیمت ارزان تنها کافی است که با شماره تلفن درج شده در قسمت زیر با کارشناسان مجرب ما جهت دریافت مشاوره رایگان تماس حاصل فرمایید.

  تلفن تماس : 02136614690        موبایل :  09123118834    

 

حتما بخوانید:  تفاوت استابلایزر و محافظ برق

استابلایزر سوئیچینگ

استابلایزر سوئیچینگ یا استاتیک از دقیق ترین و پیشرفته ترین انواع ترانس های تقویت برق می باشد. این استابیلایزر با استفاده از کلید های هوشمند و با بکارگیری روش سوئیچینگ به صورت مستمر با قرارگیری در مدار برق، ولتاژ خروجی را بر روی ولتاژ برق شهری 220 ولت تثبیت می کند و همین امر باعث افزایش طول عمر لوازم برقی می شود. استابلایزر سوئیچینگ در دو نوع تک فاز و سه فاز ارائه شده که از استابلایزر تک فاز سوئیچینگ عموما برای دستگاه های حساس مانند تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی و دندانپزشکی و … استفاده می شود و از استابلایزر سه فاز سوئیچینگ بیشتر در صنعت و تجهیزات بسیار حساس استفاده می شود.

مزایای استفاده از استابلایزر تلویزیون

از مهمترین مزیت استفاده از استابلایزر تلویزیون، افزایش طول عمر لوازم برقی است که با تثبیت ولتاژ برق شهری می تواند عمر و کارایی دستگاه هایی همچون تلویزیون، کامپیوتر، یخچال و … را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. این دستگاه استابلایزر گلداستار با جبران نوسانات ولتاژ برق شهری و جلوگیری از آسیب دیدن تجهیزات برقی می تواند از دستگاه های برقی شما محافظت نماید. با وجود استابلایزر گلداستار می توانید با کنترل نوسان برق در هزینه های برق مصرفی خود صرفه جویی نمائید. از دیگر مزایای استفاده از استابلایزر تلویزیون را می توان به محافظت در برابر اتصال کوتاه و محافظت در برابر رعد و برق و نوسانات ناگهانی اشاره نمود.

خرید و قیمت استابلایزر تلویزیون و کامپیوتر

دستگاه استابلایزر گلداستار یکی از مهمترین تجهیزات ایمنی در مصارف خانگی، اداری، کامپیوتر و … است که بهترین ترانس برق خانگی با بهترین برند را می توانید از فروشگاه راد الکتریک همراه با گارانتی معتبر و قیمت مناسب خریداری نمائید. برای خرید استابلایزر تلویزیون و کامپیوتر، قیمت آن بسیار مناسب و به صرفه است و از وزن بسیار سبکی برخوردار می باشد. از پر کاربرد ترین استابلایزر گلداستار توان پایین را می توان به استابلایزر مخصوص کامپیوتر اشاره نمود. استابلایزر کامپیوتر در واقع نوعی مبدل است که با دریافت ولتاژ ورودی و اصلاح آن، ولتاژی ثابت و بدون نوسان را برای کامپیوتر فراهم می کند.

خرید انواع استابلایزر تلویزیون و کامپیوتر با قیمت ارزان

کامپیوتر و تلویزیون هم مانند سایر لوازم صوتی و تصویری دارای قطعات مختلفی هستند که اگر آسیبی به آنها وارد شود، ممکن است قابل تعمیر هم نباشد. پس برای جلوگیری از این چنین آسیب هایی بهتر است که از استابلایزر کامپیوتر و استابلایزر مخصوص تلویزیون استفاده شود. استابلایزر تلویزیون هم مانند استابلایزر یخچال و کامپیوتر کار آن تثبیت ولتاژ برق شهری است که با جلوگیری از نوسانات نامطلوب ولتاژ برق می تواند از تجهیزات برقی شما در سوختن و از کار افتادگی محافظت نماید. این ترانس استابلایزر گلداستار علاوه بر محافظت از لوازم برقی باعث کاهش مصرف برق و افزایش عمر مفید تجهیزات برقی می شود. این دستگاه تثبیت کننده ولتاژ با بهره بردن از برد میکرو پروسسور و ترانس تقویت کننده می تواند با بررسی کردن برق ورودی، لوازم برقی خانگی شما را در برابر اختلالات ناشی از ولتاژ برق اعم از افزایش و کاهش ولتاژ برق شهری محافظت نماید.

راهنمای خرید ترانس برق خانگی

امروز با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و گرانتر شدن لوازم برقی، انتخاب یک استابلایزر مناسب می تواند امری لازم و ضروری به شمار رود. پس از انتخاب استابلایزر گلداستار کره (Goldstar) و ترانس برای تلویزیون و سایر تجهیزت برقی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که حتما باید به آن توجه کنیم. همانطور که می دانید بسیاری از تجهیزات برقی اعم از تلویزیون LCD و یا LED ، سایر سیستم‌ های صوتی و تصویری همچون دی وی دی پلیر، سینمای خانگی و … از جمله تجهیزاتی که در برابر نوسانات برق شهری از حساسیت نسبتا بالایی برخوردارند از این رو توصیه می شود که از استابلایزر برای تثبیت ولتاژ استفاده شوند. استفاده از استابلایزر گلداستار در مکان هایی که نوسانات ولتاژ زیاد است و امکان آسیب زدن به دستگاه های برقی وجود دارد، بسیار ایده ال می باشد.

آیا تلویزیون به استابلایزر نیاز دارد؟

برای اکثر شما این سوال پیش آمده است که آیا تلویزیون به استابلایزر نیاز دارد یا خیر؟. در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله، زیرا تلویزیون از جمله لوازم صوتی و تصویری است که نیاز آن به استابلایزر گلداستار بسیار لازم و ضروری می باشد. استابلایزر تلویزیون در واقع یک دستگاه تثبیت کننده ولتاژ است که با تثبیت ولتاژ برق بر روی ولتاژ 220 ولت می تواند از دستگاه های برقی شما در برابر تغییرات ناگهانی ولتاژ محافظت نماید و علاوه بر کاهش مصرف برق باعث افزایش طول عمر و راندمان و کارایی دستگاه می شود.

آیا استابلایزر تلویزیون را می توان برای یخچال هم استفاده کرد؟

انتخاب درست استابلایزر گلداستار (Goldstar) برای لوازم برقی خانگی از اهمیت بالایی برخوردار است. پس زمانی که قصد خرید استابلایزر گلداستار را دارید باید با توجه به کارایی دستگاه های خود و نوع آن دقت داشته باشید تا بتوانید استابلایزری مناسب با لوازم برقی منزل خود خریداری نمائید. در ضمن تعیین کنید که استابلایزر را برای چه کاری می خواهید.

حتما بخوانید:  بهترین استابلایزر خانگی

بهترین مارک استابلایزر

گلداستار کره (Goldstar) بهترین مارک استابلایزر است که شما می توانید از نمایندگی فروش استابلایزر راد الکتریک تهیه و خریداری نمائید. اما در بازار دستگاه های استابلایزری با برند و کیفیت مختلف وجود دارند که می توان به استابلایزر ولتاک ژاپن اشاره نمود. در ضمن بهتر است که قبل از خرید استابلایزر، بودجه و نیازهای خود را مشخص کنید و همچنین بررسی های لازم را درباره محصولات مختلف انجام دهید. با خرید بهترین استابلایزر خانگی، ضمن محافظت از لوازم برقی خانگی باعث کاهش هزینه های مصرفی شده و میزان طول عمر و راندمان دستگاه را بالا می برد.

تفاوت محافظ برق با ترانس تلویزیون

در بسیاری از منازل برای تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری خود همانند یخچال و فریزر از محافظ برق استفاده می کنند. از تفاوت های بارز استابلایزر با محافظ برق در این است که استابلایزر با بروز نوسانات برق آن را اصلاح کرده و برقی ثابت و تنظیم شده را برای تلویزیون، کامپیوتر و … فراهم می کند. اما محافظ برق به محض بروز نوسان و یا تغییرات ولتاژ، برق متصل به تلویزیون را قطع کرده و پس از تاخیری کوتاه در مدار، مجدد اتصال را برقرار می کند. ترانس تلویزیون علاوه بر ثبیت ولتاژ، به فیلتر نویزگیر مجهز شده تا از تلویزیون و کامپیوتر و سایر لوازم برقی در برابر نویزها و اختلالات برق شهری محافظت نماید.

معرفی بهترین استابلایزر موجود در بازار

بهترین استابلایزر موجود در بازار، دارای پارامترهای مختلفی است که براساس نیاز دستگاه شما تعیین می شود. استابلایزر یا ترانس برق خانگی یک دستگاه تثبیت کننده ولتاژ است که می تواند ولتاژ خروجی را به صورت خودکار تنظیم نماید. از استابلایزر گلداستار معمولا برای جبران نوسانات ولتاژ و حفاظت از دستگاه های برقی استفاده می شود. اهمیت این موضوع از این جهت است که این دستگاه تثبیت کننده ولتاژ، در واقع یک محافط برای لوازم خانگی و صنعتی به شمار می رود و از خرابی و یا کار افتادگی  دستگاه‌ های مورد استفاده در یک محیط جلوگیری می کند. در واقع استابلایزر گلداستار با بهره بردن از سیستم میکروپروسسوری، می تواند میزان افت و یا افزایش ولتاژ برق ورودی را تصحیح نموده و ولتاژی سالم و پایدار را به لوازم برقی مصرف کننده می رساند.

 

خواهشمند است برای خرید استابلایزر با بهترین کیفیت اما با قیمت ارزان تنها کافی است که با شماره تلفن درج شده در قسمت زیر با کارشناسان مجرب ما جهت دریافت مشاوره رایگان تماس حاصل فرمایید.

  تلفن تماس : 02136614690        موبایل :  09123118834    

 

سخن پایانی

تلویزیون یکی از پر مصرف ترین دستگاه های برقی در منازل و یا ادارات است که به نوسانات برق حساس بوده و برای محافظت از آن می توانید از استابلایزر و یا محافظ برق استفاده نمائید. اگر در مناطقی هستید که نوسانات ولتاژ برق زیاد است، توصیه می شود که حتما از ترانس و استابلایزر تلویزیون به جای محافظ برق استفاده کنید. همانطور که در مطلب بالا اشاره شد، دستگاه های استابلایزر گلداستار کره دارای توان های مختلفی هستند، بنابراین شما نمی توانید همزمان از استابلایزری که برای تلویزیون انتخاب کردید هم برای یخچال و یا کامپیوتر استفاده نمائید. زیرا یخچال از توان بالاتری نسبت به تلویزیون برخوردار است، پس حتما هنگام خرید استابلایز تلویزیون و یا کامپیوتر به این موضوع توجه داشته باشید. بهترین کار برای دستگاه های برقی و لوازم خانگی خود انتخاب استابلایزر مناسب برای هریک می باشد. شما دوستان عزیز می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اینکه، آیا می توان استابلایزر تلویزیون را برای یخچال هم استفاده کرد؟ با کارشناسان بخش فروش ما در ارتباط باشید تا بهترین راهنمایی و مشاوره را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

سوالات متداول

بله، تلویزیون از جمله تجهیزات صوتی و تصویری است که نیاز آن به استابلایزر گلداستار بسیار لازم و ضروری می باشد. با استفاده از استابلایزر تلویزیون می توانید از بروز نوسانات برق و یا تغییرات ولتاژ جلوگیری کرده و برقی ثابت و پایدار را برای لوازم برقی فراهم می کند و همین امر باعث افزایش طول عمر و کارایی دستگاه می گردد.

تلویزیون ها مانند سایر لوازم صوتی وتصویری دارای حساسیت بالایی در برابر نوسانات و پرش های ناگهانی برق هستند که با کم و زیاد شدن ولتاژ برق می تواند آسیب های جدی به آن وارد کند و یا حتی باعث سوختن آنها شود. از آنجایی که قطعات و بردهای الکتریکی تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری بسیار گران و کمیاب هستند، به همین دلیل پیشنهاد می شود که از دستگاه های استابلایزر برای این نوع مصرف کننده ها استفاده شود که در افزایش طول عمر و کارایی دستگاه بسیار تاثیر گذار می باشد.

 

باید بگوییم که، استابلایزر گلداستار Goldstar دستگاهی است که توانایی تنظیم و کنترل سطح ولتاژ خروجی را داشته و ولتاژ سالم و بدون نوسان را در اختیار لوازم برقی خانگی قرار می دهد. به همین دلیل فقط ولتاژ را بدون تغییر جریان تغییر می‌ دهند و اثری بر آمپر ندارند.

بله، زیرا افت و نوسان ولتاژ برق شهری باعث کاهش عملکرد دستگاه می شود. از این رو راندمان دستگاه را تا حد زیادی کاهش می ‌دهد. با استفاده از دستگاه تثبیت کننده ولتاژ گلداستار می توانید علاوه بر کاهش مصرف برق میزان طول عمر و راندمان دستگاه را افزایش دهید.

ویژگی سیستم تاخیر زمان در استابلایزر گلداستار ، این امکان را می دهد تا کمپرسور برای متعادل کردن جریان جاری زمان کافی داشته باشد تا از استابلایزر و تجهیزات برقی محافظت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 17 =