تبدیل آمپر به وات

خواهشمند است جریان ( A ) مصرفی تجهیزات برقی تک فاز خود را که به صورت دائم به برق متصل می باشند و از آن ها استفاده می شود براساس عدد، داخل جدول مشخص نمایید.

فقط می بایست آمپر ( A ) تجهیزات برقی تک فاز خود را به صورت تفکیک شده براساس نوع بار مصرفی، مشخص و عدد آن را وارد نمائید تا تبدیل آن را به وات / ولت آمپر / اسب بخار مشاهده نمایید.

هر آمپر چند وات / ولت آمپر / اسب بخار تک فاز

مجموع جریان ( A ) مصرفی بر اساس بار مقاومتی / المنتی / روشنایی تک فاز با نول
مجموع جریان ( A ) مصرفی بر اساس بار موتوری / کندانسوری / کمپرسوری / پمپ تک فاز با نول
لطفا برای محاسبه کلیک کنید
مجموع توان مصرفی بر اساس وات ( W ) مصرفی تک فاز با نول
مجموع توان مصرفی بر اساس کیلو وات ( kW ) مصرفی تک فاز با نول

مجموع ولت آمپر ( VA ) مصرفی بر اساس بار مقاومتی / المنتی / روشنایی تک فاز با نول
مجموع ولت آمپر ( VA ) مصرفی بر اساس بار موتوری / کندانسوری / کمپرسوری / پمپ تک فاز با نول
مجموع توان مصرفی بر اساس ولت آمپر ( VA ) تک فاز با نول
مجموع توان مصرفی بر اساس کیلو ولت آمپر ( kVA ) تک فاز با نول

مجموع اسب بخار ( HP ) مصرفی بر اساس بار موتور پیستونی / الکتریکی / توربین تک فاز با نول
تجهیزات برقی سه فاز، جریان ( A ) مصرفی هر فاز به صورت جداگانه و توان مصرفی بر اساس مجموع سه فاز می باشد.

حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که براساس نوع کاربرد و نیاز هر مصرف کننده برقی در مکان های مشخص، انواع سیم و کابل های افشان، نیمه افشان و یا مفتولی، بسته به درصد خلوص آلیاژ مس و یا آلومینیومی که در آنها به کار رفته است، طبقه بندی و بر اساس سایز و متراژ مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از مهمترین نکاتی که در زمان خرید تجهیزات روشنایی، سیستم های گرمایشی المنتی، پمپ، موتور، کمپرسور، ملزومات کندانسوری همچون یخچال، فریزر، کولر گازی و … باید به آن توجه داشت، محاسبه توان مصرفی آنها براساس kVA کیلو ولت آمپر یا VA ولت آمپر می باشد که قرار است به یکی از محصولاتی همچون  استابلایزر ( ترانس برق )، ترانس اتوماتیک ( محافظ برق )، ژنراتور ( موتور برق )، یو پی اس UPS ( اینورتر شارژر مبدل ولتاژ ) و … متصل شود.

مهندسین راد الکتریک برای سهولت در این رویه، محاسبه گر تبدیل آمپر به وات / ولت آمپر / اسب بخار را طراحی و در سایت Radelect به اجرا در آورده اند تا شما به سادگی بتوانید مجموع توان مصرفی بارهای مقاومتی / المنتی / روشنایی  و بارهای موتوری / کندانسوری / کمپرسوری / پمپ تک فاز خود را به دست آورید.