محاسبه گر وسایل اداری

یکی از مهمترین نکاتی که در زمان خرید تجهیزات برقی باید به آن توجه داشت، محاسبه توان مصرفی آنها براساس kVA کیلو ولت آمپر یا VA ولت آمپر می باشد که قرار است به یکی از محصولاتی همچون استابلایزر ( ترانس برق خانگی )، ترانس اتوماتیک ( محافظ برق )، یو پی اس UPS ( اینورتر شارژر مبدل ولتاژ )، ژنراتور ( موتور برق ) و … متصل شود. برای سهولت در این رویه می بایست با استفاده از محاسبه توان مصرفی لوازم اداری که توسط مهندسین راد الکتریک طراحی و در سایت Radelect به اجرا درآمده است به سادگی مجموع توان مصرفی تجهیزات اداری خود را به دست آورید.

  لطفا برای خرید انواع استابلایزر و دریافت لیست قیمت استابلایزر بر روی لینک کلیک نمایید.

راهنمای جدول

ما سعی کرده ایم، تمامی تجهیزات برقی مورد استفاده شما را در جدول زیر ذکر نماییم فقط می بایست از منوی ” انتخاب واحد ” میزان ظرفیت و منوی ” تعداد آیتم ” آمار دستگاه های الکتریکی مورد نظر خود را انتخاب و درآن بخش وارد نمائید. اگر بعضی از اقلام برقی شما یکسان هستند ولی از لحاظ ظرفیت متفاوت می باشند، می بایست از دکمه ” اضافه کردن آیتم ” استفاده نمائید و هر زمانی که اشتباها تجهیزاتی را انتخاب کردید، از طریق گزینه ” حذف آیتم ” به راحتی می توانید آن ردیف را بطور کامل حذف نموده و در انتهای جدول مجموع توان مصرفی تجهیزات برقی خود را مشاهده نمایید.

  • خواهشمند است تجهیزات برقی محیط اداری خود را که به صورت دائم به برق متصل می باشند و از آن ها استفاده می شود بر اساس تعداد، داخل جدول مشخص نمایید.
  • برای جستجوی سریعتر تجهیزات برقی مورد نظرتان در جدول زیر، تنها کافی است کلیدهای ترکیبی Ctrl+F را به صورت همزمان فشرده و تجهیزات برقی مورد نظر خود را در کادر باز شده جستجو نمایید.
  • لطفا واحد ظرفیت تجهیزات برقی مورد استفاده خود را انتخاب نمایید.

محاسبه نهایی در انتهای صفحه نمایش داده می شود.

محاسبه گر تجهزات برقی اداری

یخچال فریزر

کلیک کنید

فریزر / یخچال ویترینی صنعتی

کلیک کنید

آب سرد کن

کلیک کنید

ماشین ظرفشویی

کلیک کنید

اسکرابر / زمین شوی

کلیک کنید

کولر آبی

کلیک کنید

اسپلیت / کولر گازی

کلیک کنید

پنکه

کلیک کنید

فن داخل پنجره

کلیک کنید

هواکش

کلیک کنید

جاروبرقی

کلیک کنید

سماور برقی

کلیک کنید

کتری برقی

کلیک کنید

چای ساز

کلیک کنید

قهوه ساز

کلیک کنید

اجاق برقی

کلیک کنید

مایکروویو

کلیک کنید

تردمیل

کلیک کنید

لپ تاپ / نوت بوک

کلیک کنید

کیس کامپیوتر

کلیک کنید

مانیتور

کلیک کنید

تلویزیون / لوازم تصویری

کلیک کنید

پروژکتور نمایش اسلاید

کلیک کنید

اسپیکر / بلندگو

کلیک کنید

پرینتر / چاپگر

کلیک کنید

سرور

کلیک کنید

آسانسور

کلیک کنید

آبگرمکن برقی

کلیک کنید

بخاری برقی / هیتر

کلیک کنید

پمپ

کلیک کنید

موتور کرکره برقی

کلیک کنید

دوربین مدار بسته

کلیک کنید

  • توان نهایی محاسبه شده براساس برق تک فاز می باشد، در صورتی که کنتور برق شما سه فاز است مجموع توان مصرفی تجهیزات برقی خود را ( تقسیم بر 3 ) به صورت مساوی ما بین فازها قسمت نمایید.
  • تجهیزات برقی سه فاز، جریان ( A ) مصرفی هر فاز به صورت جداگانه و توان مصرفی براساس مجموع سه فاز می باشد.
  • در هنگام وارد نمودن عدد میزان ولت آمپر VA مصرفی تجهیزات برقی خود، حتما به این موضوع دقت نمایید که هر یک کیلو ولت آمپر kVA معادل هزار ولت آمپر VA می باشد. ( به عنوان مثال 1.2 کیلو ولت آمپر برابر با 1200 ولت آمپر است )
  • حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که براساس نوع کاربرد و نیاز هر مصرف کننده برقی در مکان های مشخص، انواع سیم و کابل های افشان، نیمه افشان و یا مفتولی، بسته به درصد خلوص آلیاژ مس و یا آلومینیومی که در آنها به کار رفته است، طبقه بندی و بر اساس سایز و متراژ مورد استفاده قرار می گیرد.
0/5 (0 دیدگاه)