شرکت راد الکتریک به عنوان یکی از بزرگترین وارد کنندگان تجهیزات برق و الکترونیک صنعتی در ایران، فعالیت خود را از سال 1353 آغاز نموده و هم اکنون با داشتن نمایندگی انحصاری از کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در ضمینه های برق و الکترونیک صنعتی می باشد. 

شرکت فنی و مهندسی راد الکتریک در کمال افتخار، نمایندگی انحصاری / رسمی کمپانی های زیر را دارد:

برند ایسکرا،iskra brand،شرکت ایسکرا،نمایندگی ایسکرا
ایسکرا
الکربن
ایسکرا
تسلا
اهمیت
اهمیت
سی سی سی پی
ایزولکس
سمیکرون
سیمکرون
آدا
آدا
ای بی ام پاپست
آلبرایت
آلبرایت
سیبا
سیبا
ای بی الکترونیک
ای بی الکترونیک
تسلا
مگا
مگا
الکربن
گلداستار
گلد استار
گرین دات
گرین دات
پروکانکت
پرو کانکت
اندرسون
اندرسون
سلدوک
سلدوک
کروزت
کروزت
بورنز
بورنز

تعداد و تنوع مشتریان ما از نظر نوع مالکیت، پراکندگی جغرافیایی و دامنه فعالیت کسب و کار آن‏‎‌ها، باعث گنجینه‌ای از فرایندها و تجربه‌های حرفه ای از کسب و کارهای گوناگون شده است. تلفیق این دانش و استفاده از فناوری‎ های روز که همواره مورد توجه تیم راد الکتریک بوده، به ما کمک می‎‌کند تا پشتیبانی کامل و موثری از راهکارها و سیستم‏‎ های خود را ارائه کرده و مشتریان را در بالا بردن بهره وری کسب و کارشان یاری نماییم.

شرکت فنی و مهندسی راد الکتریک در کمال افتخار، همکاری بسیار گسترده ای را با صنایع زیر داشته است.

صنایع شیمیایی ( نفت، پتروشیمی )

شرکت راد الکتریک نمایندگی رسمی و انحصاری برندهای برتر اروپا و آسیا در ایران است که همکاری بسیار گسترده خود را با شرکت های ملی صنایع نفت و گاز، پتروشیمی اعلام می دارد.

صنایع فلزی و معدنی ( فولاد، مس، ریخته ‎‏گری )

راد الکتریک نماینده انحصاری برندهای اروپایی و آسیایی در ایران است که با بیش از 50 سال فعالیت در زمینه قطعات الکتریکی و الکترونیک صنعتی، توانسته همکاری خود را با صنایع معدنی و فلزات به صورت گسترده ادامه دهد.

صنایع پلاستیک ( لاستیک، بسته ‏‎بندی )

شرکت بازرگانی راد الکتریک همگام با تکنولوژی پیشگام در صنعت، همکاری بسیار گسترده خود را با صنایع زیادی در داخل و خارج از کشور از جمله صنعت پلاستیک، بسته بندی، حمل و نقل و … اعلام می دارد.

صنایع هوایی ( هواپیمایی، هوا فضا )

شرکت فنی و مهندسی راد الکتريک از بزرگترین و بهترین نمایندگی رسمی و انحصاری کمپانی های اروپایی و آسیایی در ایران است که در حال حاضر با افتخار، قطعات الکترونیک و تجهیزات برق صنعتی، صنایع هواپیمایی و هوا فضا را تامین می کند.

صنایع دفاع ( نظامی، موشکی، حدید )

شرکت راد الکتریک از بزرگترین نمایندگی انحصاری قطعات و تجهیزات برق صنعتی شامل خازن، فیوز، مقاومت، دیود تریستور، استابلایزر، UPS و… با برندهای معتبر در ایران می ‌باشد که همکاری خود را با صنایع دفاعی و نظامی به صورت گسترده نموده است.

صنایع: الکترونیک، کابل، جوش و برش، حرارتی

شرکت فنی و مهندسی راد الکتریک در کمال افتخار، همکاری بسیار گسترده خود را با صنایع الکترونیک اعلام می کند. صنعت الکترونیک، امروزه یکی از بزرگترین صنایع جهانی است که طیف وسیعی از مشکلات ما را پوشش می دهد.

صنایع: چوب و کاغذ، نساجی و ...

شرکت راد الکتریک با سابقه دیرینه ای که دارد، مفتخر است که با داشتن تیمی متخصص و با تجربه موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از بسیاری از کمپانی های اروپایی و آسیایی شده است و با کمال افتخار همکاری خود را با صنایع چوب به صورت گسترده نموده است.

صنایع: غذایی، لبنی و ...

 مجموعه راد الکتریک با داشتن تجربه وسیع در بازار داخلی و جهانی، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری برند اروپایی و آسیایی شده که با افتخار همکاری گسترده خود را با صنایع غذایی مختلف اعلام می دارد.

مراکز آموزشی ( کار و دانش، فنی و حرفه ‎ای، هنرستان، دانشگاه‌ها و ... )

نمایندگی انحصاری راد الکتریک یکی از بهترین و بزرگترین وارد کنندگان قطعات و تجهیزات برق صنعتی برند های معتبر اروپایی و آسیایی در ایران است که در کمال افتخار، همکاری گسترده خود را با مراکز آموزشی (مدارس، دانشگاه ها و …) اعلام می دارد.

مراکز عمومی ( ادارات، منازل مسکونی و ... )

راد الکتریک نماینده انحصاری برندهای اروپایی و آسیایی در ایران است که در کمال افتخار، همکاری بسیار گسترده خود را با مراکز عمومی مانند ادارات، بیمارستان ها و مراکز درمانی، منازل مسکونی و … ادامه می دهد.