شرایط و مقرارت سایت

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه ‏‌های راد الکتریک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده تعریف شده و کاربر موظف به رعایت قوانین مرتبط با سایت می باشد. در آینده اگر تغییراتی در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس ‏‌های راد الکتریک ایجاد شود، در همین صفحه ” قوانین و مقررات سایت ” منتشر و بروز رسانی می گردد و عضویت شما به منزله قبول هرگونه تغییرات در سایت راد الکتریک می باشد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌ شود که با درج اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت نام به تکمیل فرم سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی راد الکتریک اقدام نماید. از آنجاییکه که راد الکتریک، یک وب‌ سایت معرفی ملزومات برقی و قطعات الکترونیک آنلاین است و طبق قانون تجارت الکترونیک، منظور از مشتری یا مصرف کننده شخصی است که به جز تجارت یا شغل حرفه ‌ای به استفاده از مطالب و خدمات سایت اقدام می کند. کلیه کاربرانی که قصد عضویت و یا خرید از سایت راد الکتریک را دارند، باید مفاد این توافق ‌نامه را بطور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت نمایند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقت نامه زیر بوده و خلاف آن پذیرفته نیست. در صورت وجود هرگونه ابهام و سوال، مراتب را از طريق بخش تماس با ما پیگیری نمائید.

ماده 1- عضویت در سایت کاملاً رایگان است.

تبصره 1- تنها اشخاص حقیقی بالای 15 سال، حق عضویت در سایت را دارند. افراد برای عضویت در سایت و خرید از آن باید درهنگام خرید و یا در حالت عادی، به قسمت ثبت نام مراجعه کنند و بعد از تکمیل اطلاعات شخصی و ارسال آن، به ایمیل خود مراجعه کرده و با کلیک لینک تائید عضویت سایت، مراحل ثبت نام را تایید نمایند.

تبصره 2- کاربر بایستی رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می ‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند، همچنین کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌ طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع برعهده شخص کاربر است.

تبصره 3- احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان ‌پذیر است و مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو برعهده خود کاربر بوده و نسبت به مغایرت ‌های احتمالی، شرکت هیچ ‌گونه مسئولیتی را قبول نمی کند.

تبصره 4- پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، کاربر عضو حق خرید از سایت را دارد.

ماده 2- فرآیند خرید از سایت توسط کاربران عضو به شرح ذیل می باشد:

  • بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت و انتخاب موارد مد نظر
  • پرداخت مبلغ تعیین شده به‌ یکی از روشهای ارائه شده توسط سایت ( پرداخت الکترونیکی، پرداخت در محل، کارت به کارت و یا واریز به حساب )
  • پس از انجام مراحل خرید، مشخصات خرید انجام شده، برای کاربرعضو از طریق ارسال پیام کوتاه و آدرس پست الکترونیک ارسال خواهد شد.

تبصره 1- پس از اتمام عملیات خرید، انصراف از خرید با توجه به شرایط ذکر شده در قسمت ضمانت تعویض یا عودت کالا، امکان پذیر می باشد.

ماده 3- سایت راد الکتریک، اطلاعات زیر را به‌ منظور آگاهی بیشتر کاربران جهت خرید در اختیار آنان قرار می‌دهد:

الف- مشخصات فنی و ویژگی‌ های کاربردی کالا و یا خدمات سایت طبق قانون
ب- تعیین کلیه هزینه‌ هایی که برای خرید کالا برعهده مشتری است.

ماده 4- اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از شرکت به کاربر نرسد، موجب از بین رفتن حق کاربر نمی ‌شود. همچنین شرکت راد الکتریک مسئولیتی در قبال خرابی ‌ها و یا عدم سرویس‌ دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

ماده 5- چنانچه جهت عودت یا پیگیری کالای مرجوع شده به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه (SMS) و یا سند کاغذی استفاده شود، در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک (ایمیل) اثری بر حقوق و تعهدات کاربرعضو نخواهد داشت.

ماده 6- شرکت از تمامی اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی یک بک آپ ( Backup ) تهیه نموده و از آن نگهداری می ‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطر، اطلاعات کاربران را در اختیار خواهد داشت.

ماده 7- کاربر نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در سایت اظهاراتی ( Comment ) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی داشته باشد، وجه واریزی به آنان برگردانده نمی شود.

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات راد الکتریک به دقت ملاحظه فرمایید.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین راد الکتریک از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

نکات مهم که مشتری می بایست حتما مطالعه نماید:

بند 1 : زمان ارسال کالا 2 تا 3 روز ( کاری ) پس از سفارش می باشد.

بند 2 : مشتری می تواند پس از 24 ساعت ( کاری ) که از سفارش خود سپری گردید از فروشگاه راد الکتریک تقاضای بارنامه مرسوله را نماید. بارنامه مرسوله هنگامی ثبت می گردد که فروشگاه مرسوله را بسته بندی نموده و به باربری تحویل داده است.

بند 3 : فروشگاه راد الکتریک مسئولیتی در قبال دیرکرد ناشی از طولانی بودن مسیر و دریافت دیر توسط مشتری از باربری را ندارد.

بند 4 : مشتریان گرامی می بایست در مورد کالای انتخابی مورد نظر نهایت تحقیق را به عمل آورده و تمامی جوانب سفارش خود را در نظر گرفته سپس در نهایت، سفارش را ثبت نمایند.

کلیه اجناس قبل از ارسال توسط متخصصین و کارشناس راد الکتریک تست شده و مورد بازرسی کامل فنی و ظاهری قرار می گیرند. لذا از مشتری محترم تقاضا می گردد، قبل از خرید تمامی موارد حاشیه ای را مد نظر قرار داده  و سپس اقدام به سفارش محصول نماید. زیرا مسئولیت تمام و کمال مصرف آن بر عهده مشتری گرامی خواهد بود.

بند 5 : شرکت راد الکتریک، هیچ گونه نمایندگی دیگری در سایر نقاط کشور ندارد.

بند 6 : ضمانت فروشگاه فقط شامل محصولاتی است که مشتری از آنها استفاده نکرده است. در صورت استفاده مشتری محصول مستعمل تلقی گردیده و فروشگاه راد الکتریک از بازگشت هزینه معذور است.

بند 7: راد الکتریک می تواند در صورت دریافت سفارش از سوی کاربر ( مشتری ) و تسویه حساب آنلاین، در صورتی که موجودی انبار آن کالا به اتمام رسید، وجه پرداختی را پس از 24 ساعت به حساب مشتری بازگرداند.

بند 8 : فروشگاه راد الکتریک می تواند در صورت دریافت سفارشاتی که مشتری لغو ننموده و از دریافت آن خودداری به عمل آورده است از طریق مراجع قانونی پیگیری نماید، که طبیعتا هزینه باربری و هزینه زیان به فروشنده که 1 درصد مبلغ کالا می باشد را شامل می گردد.

بند 9 : مسئولیت تمامی بررسی های کیفی و کمی کالا برعهده خریدار است و راد الکتریک هیچ مسئولیتی را عهده دار نخواهد بود.

بند 10 : راد الکتریک موظف است تمامی انتقاد ها و شکایت های مشتریان که از طریق سامانه ثبت می گردد بررسی نماید و نتیجه را به کاربر اعلام کند.

خرید از راد الکتریک به منزله پذیرفتن تمامی موارد مندرج در ضوابط فوق می باشد.

سیاست حفظ حریم خصوصی

امروزه با گسترش روز افزون تکنولوژی و استفاده کاربران از اینترنت و لوازم ارتباطی، حریم خصوصی یکی از جدی ترین دغدغه های کاربر محسوب می شود. نگرانی بسیاری از مشتریان سایت راد الکتریک، محفوظ ماندن اطلاعات شخصی شان می باشد. باید گفت که اهمیت این موضوع برای ما هم بسیار مهم است. راد الکتریک به اطلاعات محرمانه اشخاصی که از کالا و خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.

همه مطالب در دسترس شامل متن، تصاویر، گرافیک، موارد قابل دانلود و کپی، ویدئوهای تصویری، داده‌ ها و کلیه محتوای تولید شده همگی از موارد سایت راد الکتریک هستند و حق استفاده و نشر تمامی مطالب و محتوای درج شده در سایت همگی در انحصار راد الکتریک است و هرگونه استفاده و کپی از آن، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می ‏‌دارد.

طبق توافق نامه های سیاست حفظ حریم خصوصی، کاربران عضو در جهت محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور (Password) خود مسئول هستند.

اطلاعاتی که از کاربران جمع آوری می ‌شود مانند نام و نام خانوادگی، تلفن همراه و ایمیل شما، جهت دریافت سفارشات و هماهنگی‌ های لازم و ضروری است. دریافت مشخصات فردی شما نیز صرفا برای ثبت نام در سایت و ارسال اعلان‌ های مهم از رویدادها و تخفیف‌ های ویژه می باشد. در ضمن لازم است یاد آور شویم که به هیچ وجه حساب بانکی شما ذخیره نمی گردد و کلیه عملیات پرداخت و تراکنش‌ ها توسط درگاه‌ های بانکی صورت می ‌پذیرد.