تبدیل اسب بخار به آمپر

خواهشمند است اسب بخار ( HP ) مصرفی بارهای موتوری تک فاز خود را که به صورت دائم به برق متصل می باشند و از آن ها استفاده می شود بر اساس عدد، داخل جدول مشخص نمایید.

فقط می بایست اسب بخار ( HP ) مصرفی مجموع سه فاز با نول بارهای موتوری خود را مشخص و عدد آن را وارد نمائید تا تبدیل آن را به آمپر، کیلو وات و ولت آمپر مشاهده نمایید.

تبدیل اسب بخار به وات/ آمپر / ولت آمپر تکفاز

مجموع اسب بخار ( HP ) مصرفی بر اساس بار موتورهای پیستونی / الکتریکی / توربین مجموع تک فاز با نول
لطفا برای محاسبه کلیک کنید
مجموع توان مصرفی بر اساس وات ( W ) مصرفی تک فاز با نول
مجموع توان مصرفی بر اساس کیلو وات ( kW ) مصرفی تک فاز با نول

مجموع توان مصرفی بر اساس ولت آمپر ( VA ) تک فاز با نول
مجموع توان مصرفی بر اساس کیلو ولت آمپر ( kVA ) تک فاز با نول

مجموع توان مصرفی بر اساس آمپر ( A ) تک فاز با نول
تجهیزات برقی سه فاز، جریان ( A ) مصرفی هر فاز به صورت جداگانه و توان مصرفی بر اساس مجموع سه فاز می باشد.

حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که براساس نوع کاربرد و نیاز هر مصرف کننده برقی در مکان های مشخص، انواع سیم و کابل های افشان، نیمه افشان و یا مفتولی، بسته به درصد خلوص آلیاژ مس و یا آلومینیومی که در آنها به کار رفته است، طبقه بندی و بر اساس سایز و متراژ مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از مهمترین نکاتی که در زمان خرید موتورهای پیستونی / الکتریکی / توربینی باید به آن توجه داشت، محاسبه توان مصرفی آنها براساس kVA کیلو ولت آمپر یا VA ولت آمپر می باشد که قرار است به یکی از محصولاتی همچون استابلایزر ( ترانس برق )، ترانس اتوماتیک ( محافظ برق )، ژنراتور ( موتور برق )، یو پی اس UPS ( اینورتر شارژر مبدل ولتاژ ) و … متصل شود.

مهندسین راد الکتریک برای سهولت در این رویه، محاسبه گر تبدیل اسب بخار به آمپر، کیلو وات و ولت آمپر را طراحی و در سایت Radelect به اجرا در آورده اند تا شما به سادگی بتوانید مجموع توان مصرفی بارهای موتوری سه فاز خود را به دست آورید.