تبدیل آمپر به وات سه فاز

یکی از مهمترین نکاتی که در زمان خرید تجهیزات روشنایی، سیستم های گرمایشی المنتی، پمپ، موتور، کمپرسور، ملزومات کندانسوری همچون یخچال، فریزر، کولر گازی و … باید به آن توجه داشت، محاسبه توان مصرفی آنها براساس kVA کیلو ولت آمپر یا VA ولت آمپر می باشد که قرار است به یکی از محصولاتی همچون استابلایزر ( ترانس برق )، ترانس اتوماتیک ( محافظ برق )، ژنراتور ( موتور برق )، یو پی اس UPS ( اینورتر شارژر مبدل ولتاژ )، پنل خورشیدی ( اینورتر خورشیدی ) و … متصل شود. مهندسین راد الکتریک برای سهولت در این رویه، محاسبه گر تبدیل آمپر به وات / ولت آمپر / اسب بخار را طراحی و در سایت Radelect به اجرا در آورده اند تا شما به سادگی بتوانید مجموع توان مصرفی بارهای مقاومتی / المنتی / روشنایی  و بارهای موتوری / کندانسوری / کمپرسوری / پمپ سه فاز خود را به دست آورید.

  • خواهشمند است جریان ( A ) مصرفی تجهیزات برقی سه فاز خود را که به صورت دائم به برق متصل می باشند و از آن ها استفاده می شود براساس عدد، داخل جدول مشخص نمایید.
  • فقط می بایست آمپر ( A ) تجهیزات برقی سه فاز خود را به صورت تفکیک شده براساس نوع بار مصرفی، مشخص و عدد آن را وارد نمائید تا تبدیل آن را به وات / ولت آمپر / اسب بخار مشاهده نمایید.
  • در هنگام وارد نمودن عدد میزان جریان A مصرفی تجهیزات برقی خود، حتما به این موضوع دقت نمایید که هر یک کیلو آمپر kA معادل هزار آمپر A می باشد. ( به عنوان مثال 1.2 کیلو آمپر برابر با 1200 آمپر است )
  • حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که براساس نوع کاربرد و نیاز هر مصرف کننده برقی در مکان های مشخص، انواع سیم و کابل های افشان، نیمه افشان و یا مفتولی، بسته به درصد خلوص آلیاژ مس و یا آلومینیومی که در آنها به کار رفته است، طبقه بندی و براساس سایز و متراژ مورد استفاده قرار می گیرد.

  لطفا برای خرید انواع استابلایزر و دریافت لیست قیمت استابلایزر بر روی لینک کلیک نمایید.

تبدیل آمپر به وات / ولت آمپر / اسب بخار سه فاز

مجموع جریان ( A ) مصرفی بر اساس بار موتوری / کندانسوری / کمپرسوری / پمپ هر فاز با نول
مجموع جریان ( A ) مصرفی بر اساس بار مقاومتی / المنتی / روشنایی هر فاز با نول
لطفا برای محاسبه کلیک کنید
مجموع توان مصرفی بر اساس وات ( W ) مجموع سه فاز با نول
مجموع توان مصرفی بر اساس کیلو وات ( kW ) مجموع سه فاز با نول

مجموع ولت آمپر ( VA ) مصرفی بر اساس بار مقاومتی / المنتی / روشنایی مجموع سه فاز با نول
مجموع ولت آمپر ( VA ) مصرفی بر اساس بار موتوری / کندانسوری / کمپرسوری / پمپ مجموع سه فاز با نول
مجموع توان مصرفی بر اساس ولت آمپر ( VA ) مجموع سه فاز با نول
مجموع توان مصرفی بر اساس کیلو ولت آمپر ( kVA ) مجموع سه فاز با نول

مجموع اسب بخار ( HP ) مصرفی بر اساس بار موتور پیستونی / الکتریکی / توربین مجموع سه فاز با نول
تجهیزات برقی سه فاز، جریان ( A ) مصرفی هر فاز به صورت جداگانه و توان مصرفی بر اساس مجموع سه فاز می باشد.

0/5 (0 دیدگاه)