خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش به پشتیبانی ها و خدماتی گفته می شود که یک فروشگاه جهت رضایت و حفظ مشتری پس از فروش محصول یا خدمت به مشتریان که شامل خدمات گارانتی، تعمیر و … ارائه می دهد. پشتیبانی و خدمات پس از فروش بخشی از استراتژی بازاریابی یک شرکت به شمار می رود و برخی از مشتریان ممکن است که محصولات یک شرکت را براساس خدمات پس از فروش آن خریداری نمایند. پشتیبانی و خدمات پس از فروش نقش بسیار مهمی را در تقویت پیوند بین سازمان و مشتریان ایفا می کند و همین امر باعث بهینه کردن روابط سازمان با مشتری در دراز مدت می شود و آنها در مورد برند سازمان ها و محصولات و خدمات آن به خوبی صحبت می کنند.

شرکت فنی و مهندسی راد الکتریک یکی از بهترین نمایندگی فروش استابلایزر برند های برتر اروپا و آسیا به صورت انحصاری و رسمی در ایران است که با توجه به دیدگاه مشتری مداری، جهت عرضه محصولات خود در سرتا سر نقاط کشور، اقدام به ارائه خدماتی همچون پشتیبانی و خدمات پس از فروش نموده و با کمال افتخار آماده پاسخگویی به سوالات شما دوستان عزیز در زمینه گارانتی، سرویس و تعمیرات و نصب و راه اندازی ( در شهرستان‎‏ها در صورت داشتن نمایندگی ) می باشد.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش :

  • آموزش خطای کاربری محصولات
  • آموزش قابلیت های فنی محصولات
  • تامین قطعات یدکی محصولات فروخته شده
  • آموزش نحوه کاربری محصولات جهت حفظ کیفیت
  • ارائه خدمات پشتیبانی، سرویس و تعمیرات ( مدولار )
  • نصب و راه اندازی ( در شهرستان‎‏ها در صورت داشتن نمایندگی )

شرکت بازرگانی راد الکتریک امکان ارائه خدمات تعمیراتی همچون تعمیر محصولات ترانسی برندهای مختلف از جمله گلداستار کره Green Dot، GoldStar گرین دات و تمامی برندهای شناخته شده می باشد که به صورت تخصصی و حرفه‎ ای توسط کارشناسان مجرب و متخصص صورت می‎ گیرد.

0/5 (0 دیدگاه)