شرکت ایسکرا Iskra

4.2/5 - (6 امتیاز)

درباره کمپانی ایسکرا Iskra

شرکت ایسکرا Iskra یک برند شناخته شده جهانی در کشور بلغارستان است که ارائه دهنده راه حل های صنعتی هوشمند و محصولات الکترو تکنیکی پیشرفته در سطح جهانی می باشد که در زمینه الکترو مکانیک، مخابرات، الکترونیک و اتوماسیون فعالیت می کند. شرکت ایسکرا (Iskra) در یوگسلاوی سابق و اسلووانی فعلی قرار دارد که یکی از تولید کنندگان قدیمی تجهیزات برق مانند انواع خازن ها، تجهیزات اندازه گیری، کلیدهای ولتاژ پایین، اتوماسیون قدرت و حفاظت می باشد. عضو انجمن صنعتی و صنایع برق است که با پشتیبانی از استانداردهای EN1175 و EN1171 به تولید محصولاتی با کیفیت در زمینه برق، حمل و نقل و لوازم ضد انفجار می پردازد. از محصولات ایسکرا را می توان به سوکت‌ های لیفتراک، چراغ‌ های گردان، لوازم ضد انفجار و … اشاره نمود.

شرکت ایسکرا از SPRAD و یک کارخانه ساده در کرانج / Strojne tovarne Kranj، یکی از زیر مجموعه های سابق Luftfahrtgeratewerk، برلین توسعه یافته است. با استفاده از برند ایسکرا Iskra میتوانید در بخش های انرژی، ترافیک، ارتباطات از راه دور، قطعات الکترونیکی، امنیت، تأمین و مدیریت تأسیسات و نصب های کارآمد، فناوری های جدید و به روزی را در زمینه های استراتژیک و تجاری دنبال نمائید. نمایندگی Iskra ایسکرا قادر به تولید قطعات الکترونیکی شامل انواع رله، آنالیزور و پاور سوئیچ، خازن و … می باشد. تمامی محصولات Iskra از طریق نمایندگی راد الکتریک در سرتا سر کشور همراه با کیفیت عالی و قیمت مناسب عرضه می شود. 

1. بخش انرژی کمپانی Iskra شامل:

 • حفاظت و کنترل سیستم قدرت
 • برق و اتوماسیون صنعتی
 • تصحیح ضریب قدرت
 • نرم افزار نظارت از راه دور MiSMART Instrument
 • ابزار اندازه گیری الکتریکی
 • اتوماسیون و حفاظت ولتاژ متوسط

2. قطعات الکترونیکی

 •  خازن ها
 •  باتری های حرفه ای
 •  هسته ها
 •  پتانسیومتر

3. نصب های کارآمد

4. کلید ولتاژ پایین

5. ترافیک

 •  اتوماسیون ترافیک بزرگراه
 •  اتوماسیون ترافیک جاده ای
 •  اتوماسیون ترافیک راه آهن

6. مدیریت تسهیلات

 •  امنیت الکترونیکی
 •  نگهداری و مدیریت اماکن تجاری
 •  انرژی حرارتی
 •  تامین انرژی الکتریکی
 •  لجستیک تجاری

7. خدمات

 •  کالیبراسیون گواهی شده
 •  کالیبراسیون تایید نشده
 •  آبکاری

محصولات ایسکرا-Iskra

 • خازن

خازن ها یکی از پرکاربردترین قطعات در صنعت الکترونیک هستند که دارای انواع مختلفی می باشند و در طرح های خاص برنامه های کاربردی و خاص مشتری ها مورد استفاده قرار می گیرند. خازن، قطعه ای از مدار است که با قرار گیری در مدار می توانند مقداری از انرژی الکتریکی را ذخیره کرده و هنگام افت جریان، در مدار آزاد می کنند. از مهم ‌ترین کاربرد خازن ها را می توان به نویزگیری، ذخیره بار های الکتریکی در مدار و فیلتر کردن فرکانس اشاره نمود. از پرکاربردترین خازن های موجود در بازار شامل خازن های فیلم پلی پروپیلن، خازن های تصحیح ضریب توان، خازن های کاغذ، فیلترهای سرکوب تداخلی داخلی، خازن های الکترونیکی قدرت، خازن های گرمایشی قدرت، خازن برای کنترل از راه دور فرکانس صوتی و … می باشد.

 • کلیدهای ولتاژ پایین

از کلید فشار ضعیف (کلید های ولتاژ پایین) برای قطع و وصل کردن تجهیزات برقی و محافظت از آن ها طراحی شده که می توان از آن در خانه ها و صنایع مختلف استفاده نمود. انواع کلید های تابلو برق و تجهیزات سوئیچینگ (کلید زنی) که در تابلو های فشار ضعیف (ولتاژ پایین) نصب شده اند شامل کلید‌ های قدرت قطع‌ کننده مدار، کنتاکتور، قطع ‌کننده ها، کلید‌های قطع کننده‌ ی بار، کلید ‌های جدا کننده و فیوزها می باشد.

 • ابزارهای اندازه گیری الکتریکی

از تجهیزات و ابزارهای اندازه گیری الکتریکی که معمولا در زمینه های برق، نیزوگاه ها، ژنراتورها و قایق ها استفاده می شود. ابزارهای اندازه گیری دارای انواع مختلفی هستند که شامل آمپر متر، ولت متر، فرکانس متر، وات متر، دستگاه میگر، وار متر، کسینوس فی متر، مولتی متر، پاورمتر، دستگاه میگر، تایمر می باشند که هر یک از این ابزارها برای اندازه گیری پارامتر های متفاوتی مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

 • اتوماسیون برق و حفاظت

از این محصول Iskra می توان در پروژه های برق، نیروگاه ها، ژنراتورها و قایق استفاده نمود. این اتوماسیون برق و حفاظت ایسکرا شامل رله های حفاظت و کنترل، نرم افزارهای کنترل داده، واحد ارتباطات سیستم، واحد ارتباطات افزودنی ECU، استودیوی تنظیمات، مدیر سیستم قدرت و … می باشد.

 • باتری های حرفه ای

این محصول یک منبع انرژی طولانی مدت با نرخ بهره وری بالا را ارائه می دهد که در انواع مختلفی مانند باتری فنس های برقی، باتری های سیگنالینگ راه آهن، باتری های سیگنالینگ ترافیک جاده ای، باتری های سیستم های هشدار دهنده، باتری های سفارشی به بازار عرضه می گردد.

 • سیستم های آنتن

همه آنتن های ایسکرا برای دریافت بهترین سیگنال در باند فرکانسی که برای آن در نظر گرفته شده اند، بهینه می شوند. انواع آنتن ها این محصول را می توان به آنتن رادیو؛ آنتن تلویزیون، آنتن داخلی، آنتن ترکیبی و … اشاره نمود.

 • هسته ها

ایسکرا Iskra یکی از تولید کنندگان عمده در کشور بلغارستان است که انواع هسته های ترانسفور ماتوری ساخته شده از فولاد سیلیکونی را که شامل هسته های CE و CM ، هسته های CU، هسته های CG و رنگ های C3U می باشد را ارائه می دهد.

 • مخابرات

تجهیزات مخابراتی Iskra راه حل های پیچیده در صنعت مخابرات را ارائه می دهد که شامل تجهیزاتی همچون SparkWave High Speed ​​PDH، رادیو بسته SparkWave SDR GE،
SparkWave AR-7/8/13/18/23G، SparkWave SDR ADM، SparkWave SDR GE2، SparkWave SDR STM، SparkLight ADM 1/4، SparkLight ADM 16، SparkLight HSP و تجهیزات حفاظت از راه دور DZ9 می باشد.

 • نرم افزار

یک ابزار الکترونیکی مستقل است که برای پیکربندی، مدیریت و نظارت بر ایسکرا Iskra کاربرد دارد. این ابزار اندازه گیری، عملکرد دستگاه از راه دور با استفاده از ارتباط سریال (RS-485/RS-232)، USB و ارتباط TCP/IP در ارتباط با رایانه شخصی امکان پذیر می باشد. از نرم افزار های ایسکرا را می توان به MiQen Settings Studio، MiEM و eMis اشاره نمود.

از تجهیزات اندازه ‌گیری ایسکرا چه می ‌دانید؟

تجهیزات اندازه گیری کمپانی ایسکرا شامل ابزارهایی است که جهت اندازه‌ گیری تعداد زیادی از پارامترها در صنعت مورد استفاده قرار می ‌گیرد. ابزارهای اندازه گیری الکتریکی در بسیاری از صنایع از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا سنجش و اندازه‌ گیری های دقیق هر پارامتر مورد نظر تنها با تجهیزات و ابزارهای اندازه‌ گیری امکان پذیر می باشد. در نتیجه بالا رفتن کیفیت کار و راندمان کاری از مزایای تجهیزات و ابزارهای اندازه گیری محسوب می شود.

تجهیزات اندازه‌ گیری ایسکرا کدام اند؟

از ابزار های اندازه‌ گیری ایسکرا (Iskra ) در صنایع برای سنجش و اندازه ‌گیری استفاده می شود تا دقت عملکرد در فرآیندها بالا برود. کمپانی Iskra یک شرکت پیشرو و موفق در زمینه ساخت تجهیزات اندازه گیری است که استفاده از آن معمولا در تابلو های برق و سیستم‌ های الکتریکی و الکترونیکی کاربرد دارد. از تجهیزات اندازه گیری برند ایسکرا را می توان به موارد زیر اشاره نمود که شامل :

1. پاورمتر

از پرکاربرد ترین ابزارهای اندازه گیری الکتریکی است که توان، توان اکتیو، انرژی و جریان ولتار را با دقت بالایی اندازه گیری می کند. استفاده از این ابزار اغلب در کارخانه‌ های بزرگ جهت تست کردن ترانسفورماتور های تک فاز یا سه فاز کاربرد دارد. در واقع از پاورمتر برای اندازه گیری پارامتر های زیادی در صنعت استفاده می شود.

2. آمپرمتر

از دیگر تجهیزات اندازه گیری ایسکرا، آمپرمتر است. با استفاده از این ابزار می توان میزان جریان موثر در مدار را اندازه گیری نمود. به طور معمول برای هر مصرف کننده در تابلو های برق باید از یک آمپرمتر جداگانه استفاده نمود.

3. ولت متر

یکی دیگر از تجهیزات اندازه گیری ایسکرا، ولت متر است که از آن جهت اندازه گیری میزان ولتاژ در مدار استفاده می شود. ولت متر های تولید شده با برند ایسکرا، اغلب دیجیتالی بوده و مقدار ولتاژ اندازه گیری شده در نمایشگر به صورت عددی نمایش داده می شود.

4. فرکانس متر

فرکانس متر ها از سری تجهیزات اندازه‌ گیری محسوب می شوند. اکثر فرکانس متر ها دارای عقربه ای هستند که استفاده از آن برای محدوده گسترده ‌ای از فرکانس ‌ها کاربرد دارد. در ضمن این ابزار اندازه گیری در نوع ارتعاشی و دیجیتال تولید شده که بسیار پرکاربرد بوده و از دقت بالایی برخوردار است. از فرکانس متر نوع ارتعاشی عموما در نیروگاه‌ ها و تابلو های توزیع انرژی استفاده می شود، چون محدوده فرکانس ها کاملا مشخص است.

5. وات متر

این ابزار توان حقیقی را اندازه گیری می کند که در این وسیله سنجش از یک سیم پیچ ولتاژ و یک سیم پیچ جریان مورد استفاده قرار می گیرد.

6. مولتی متر

این ابزار الکتریکی قادر است که چندین پارامتر مختلف اعم از جریان، ولتاژ، فرکانس شبکه، توان و در آخر انرژی شبکه را مورد اندازه‌ گیری و سنجش قرار می دهد.

خرید محصولات ایسکرا Iskra

فروشگاه راد الکتریک به عنوان برترین نمایندگی محصولات ایسکرا (Iskra) در بازار ایران است که از محصولات ایسکرا Iskra تنها سوکت لیفتراک را همراه با کیفیت عالی به مشتریان ارائه می دهد. برای اطلاع از قیمت و خرید محصولات ایسکرا (Iskra) و مشاوره فنی با ما در تماس باشید. کارشناسان بخش فروش راد الکتریک همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما مشتریان عزیز هستند تا بتوانید بهترین محصول مورد نظر خود را به درستی و با اطمینان خاطر بیشتر انتخاب و خریداری نمائید.

کلام پایانی

در این مقاله در مورد شرکت ایسکرا Iskra و محصولات آن که شامل انواع خازن، سوکت‌ های لیفتراک، تجهیزات و ابزارهای اندازه گیری، چراغ‌ های گردان، اتوماسیون، لوازم ضد انفجار، رگولاتور و ملحقات آن که برای استفاده در صنعت ایران کاربرد دارد، صحبت کردیم. برند ایسکرا Iskra یکی از برند های شناخته شده در کشور بلغارستان است که محصولات بسیاری را در زمینه‌ های الکترونیک و الکتریک تولید کرده و با کیفیت و دقت بالا عرضه می کند. از محصولات این برند را می توان به سوکت لیفتراک، تجهیزات اندازه ‌گیری، تجهیزات اتوماسیون صنعتی و … اشاره نمود. به همین دلیل فروشگاه راد الکتریک که تنها نماینده رسمی و انحصاری برند Iskra (ایسکرا) در ایران است، ارائه دهنده سوکت لیفتراک در بازار می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاع از قیمت محصولات ایسکرا با این فروشگاه تماس گرفته و با راهنمایی و مشاوره کارشناسان بخش فروش ما بتوانید انتخابی درست و مطمئن داشته باشید.