نمایندگی سلدوک Celduc فرانسه

4.8/5 - (34 امتیاز)

مجموعه راد الکتريک به عنوان نمایندگی سلدوک Celduc فرانسه و نماینده فروش محصولات رله الکترونیکی SSR سلدوک در ایران می باشد و يکی از بزرگترین وارد کنندگان تجهیزات برق و الکترونیک صنعتی در ایران، فعالیت خود را از سال 1353 آغاز نموده و هم اکنون تحت مدیریت و مالکیت آقای راد ریحانیان با داشتن نمایندگی‎های انحصاری از کمپانی‎های معتبر اروپایی و آسیایی به عنوان یکی از مجموعه های پیشرو در زمینه‎ های برق و الکترونیک صنعتی می‎باشد

تعداد و تنوع مشتریان ما از نظر نوع مالکیت، پراکندگی جغرافیایی و دامنه فعالیت کسب و کار آن‏‎ها، باعث گنجینه‌ای از فرایندها و تجربه‌‎های حرفه‌ای از کسب و کارهای گوناگون شده است. تلفیق این دانش و استفاده از فناوری‎های روز که همواره مورد توجه تیم راد الکتریک بوده، به ما کمک می‎کند تا پشتیبانی کامل و موثری از راهکارها و سیستم‏‎های خود را ارائه کرده و مشتریان را در بالا بردن بهره وری کسب و کارشان یاری نمائیم.

راد الکتریک در راستای راحتی هموطنان گرامی اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی راد الکتریک نموده است تا مشتریان محترم با خاطری آسوده و از هر مکانی اقدام به خرید محصولات مورد نیاز خود کنند.

در این سایت کالاهای اصلی عبارتند از:

 • رله الکترونیکی اس اس آر SSR، کنترلر زاویه آتش، سنسور، فلوتر سوئیچ، هیت سینک شرکت سلدوک Celduc فرانسه
 • سوکت / کانکتور شرکت پروکانکت Proconnect فرانسه / اندرسون آمریکا
 • فیوز شرکت سیبا SIBA آلمان
 • کنتاکتور لیفتراکی شرکت آلبرایت Albright انگلیس
 • مقاومت شرکت سی سی سی پی CCCP / اتیکا OTK روسیه
 • پتانسیومتر شرکت ای بی الکترونیک جی ام بی اچ AB Elektronik GmbH آلمان
 • رئوستا شرکت اهمیت OHMITE آمریکا
 • مولتی ترن 10 دور شرکت برنز Bourns مکزیک
 • دیوید، تریستور شرکت سمیکرون آلمان
 • ذغال، جاذغالی، اسلیپ رینگ شرکتهای مگا MEGA آلمان و الکربن روسیه
 • سلکتور سوئیچ شرکت ITT آلمان
 • فن تابلویی / هواکش تهویه شرکت آدا  ADDA تایوان
 • اتوترانسفورماتور متغیر / واریاک / واریابل شرکت گرین دات هند Green Dot / گلداستار کره Goldstar
 • استابلایزر / ترانس اتوماتیک، یو پی اس UPS، اینورتر مبدل برق DC به AC، شارژر باتری، منبع تغذیه و تجهیزات سیم پیچی برند گلداستار Goldstar کره

Celduc-Co-Radelectric-Radelect-004

تاریخچه کارخانه سلدوک Celduc فرانسه

شرکت سلدوک Celduc فرانسه مفتخر به برگزاری پنجاهمین سالگرد تاسیس خود، در سال 2014 میلادی می‌باشد. در حال حاضر کمپانی سلداک Celduc به لطف تجربه و دستاورد کارشناسان خود، در زمینه‌های مختلفی به عنوان یک متخصص با بزرگ‌ترین گروه‌های صنعتی جهان همکاری می‌کند. همکاران ما در بخش رله ها، به طور مداوم در حال گسترش محصولات در جهت ارتقای سطح خاصی از محصولات برای معرفی شرکت های بزرگ با هویت واقعی و لوگوی جدید هستند. راد الکتریک نمایندگی سلدوک در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلدوک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام می دهد.

این کمپانی که در سال 1964 توسط میشل گویچارد تاسیس شده است، امروزه به دو بخش مجزا شامل Celduc Transfo و Celduc Relais برای تمرکز بیشتر و هم چنین تخصصی‌تر کردن بازار فروش، به دو بخش مجزا تقسیم شده است.

راه‌اندازی کارخانه در نزدیکی سنت اتین فرانسه نقش به سزایی در افزایش موفقیت در منطقه‌ی رون-آلپ ایفا کرده، هم چنین Celduc تنها کارخانه‌ی فرانسوی تولید و فروش انواع رله حالت جامد SSR است.

امروزه گروه سلدوک فرانسه Celduc دارای:

 1. 200 کارمند
 2. دو مرکز تولید با فضای بالغ بر 10000 متر مربع
 3. حضور در سراسر جهان

راد الکتریک نمایندگی واردات سلداک در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلداک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام میدهد.

محصولات کارخانه سلدوک فرانسه Celduc به طور پیوسته در حال پیشرفت و توسعه ( 10-15% در هر سال ) جهت افزایش ظرفیت تولید محصولات سفارشی به درخواست مشتریان است. نوآوری چالشی است که رله سلدوک Celduc هر روزه، با پیش بینی روند بازار و اجرای دانش و مهارت خاص و هم چنین مشارکت با صنعت و پژوهش با آن‌ها روبه‌رو هستند. رله سلدوک Celduc relais به طور کامل زنجیره‌ی طراحی، توسعه، تولید، تست و بازاریابی را طی می‌کنند. راد الکتریک نمایندگی سلداک در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلداک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام میدهد.

این شرکت تولیدکننده‌ی مجموعه‌ی کاملی از رله حالت جامد SSR است؛ در حالی که به طور مداوم تجهیزات تولید خود را جهت اطمینان از کارآمدترین روش‌های تولید، توسعه می‌دهد. با توجه به ظرفیت بالای تولید و تجهیزات منحصر به فرد کارخانه سلدوک فرانسه Celduc ، امروزه محصولات سلدوک Celduc در سراسر جهان یافت می‌شوند و هم‌چنین کارخانه سلدوک Celduc فرانسه توسط معروف ترین شرکت های صنعتی شناخته شده است.

همواره کیفیت محصول و هم چنین حمایت از مصرف کننده در شرکت سلدوک فرانسه اهمیت به سزایی در کمک به توسعه‌ در زمینه‌ی تست قطعات دارد. انواع رله حالت جامد SSR و سنسور مغناطیسی Magnetic Sensors سلدوک Celduc فرانسه براساس بالاترین استانداردهای بین‌المللی ساخته می‌شوند. ( UL , CSA , EN  VDE , CE , ATEX )

Celduc-Co-Radelectric-Radelect

مدیر عامل شرکت سلدوک در فرانسه در کنار مدیرعامل راد الکتریک

شرکت سلدوک Celduc فرانسه

با نزدیک به 200 کارمند تمام وقت در 4 کشور در 3 قاره، Groupe celduc® و شرکت های تابعه آن celduc® transfo و celduc® relais یک بازیگر پیشرو در بازار جهانی برای اتوماسیون صنعتی، سنسورهای مجاورت مغناطیسی و ترانسفورماتورهای قدرت است. ما در سال 1964 تأسیس شدیم که تخصص صنعتی فرانسه را ارتقا می دهیم. ما که در Sorbiers در دپارتمان Loire تأسیس و واقع شده است، در نزدیک به 60 کشور جهان با شبکه تاسیس شده از شرکت های تابعه فروش، توزیع کنندگان متخصص و نمایندگان با تجربه شناخته شده ایم. در celduc® relais، ما متخصص رله‌های حالت جامد و حسگرهای مغناطیسی هستیم و هر ساله، مفتخریم که بیش از 1 میلیون رله را تولید می‌کنیم که در سراسر جهان فروخته می‌شوند و به ارتقای تخصص صنعتی فرانسه و “100% ساخت فرانسه” کمک می‌کنند. ما کیفیت و قدرت گروه را با انعطاف پذیری SME ترکیب می کنیم.

راد الکتریک، نمایندگی رله سلدوک SSR Celduc در ایران، به طور انحصاری وظیفه توزیع محصولات شرکت سلدوک فرانسه در سراسر ایران را بر عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران منحصراً از دفتر تهران انجام می دهد.

Celduc-Co-Radelectric-Radelect-002

معاونین شرکت سلدوک در فرانسه در کنار مدیر عامل راد الکتریک

کارخانه سلدوک Celduc فرانسه

ما مفتخریم که مفهوم برتری نیروی محرکه ما از سال 1964 بوده است. این یک چرخه پیوسته است: هرگز به طور کامل راضی نیستیم، همیشه کنجکاو هستیم: در یک کلام، ما می خواهیم پیشرفت کنیم و از فرصت استفاده کنیم! تعالی تنها هدفی است که هرگز به آن نمی رسید. مفهوم برتری تنها راهی است که برای جلوگیری از گم شدن باید حفظ شود. ما از روش های سنتی و اثبات شده برای به دست آوردن نتایج مورد نظر خود استفاده کرده ایم.

راد الکتریک نماینده رله الکترونیک سلدوک در ایران به طور انحصاری توزیع محصولات شرکت سلدوک فرانسه در سراسر ایران را بر عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران منحصراً از دفتر تهران انجام می دهد.

Celduc-Co-Radelectric-Radelect-003

نشست در شرکت سلدوک Celduc فرانسه

شما نیز عضو خانواده شرکت سلدوک Celduc فرانسه شوید

هدف ما پرورش حس خانواده است. در celduc®، 15 سال میانگین طول خدمت است و با این حال، ما همچنان به استخدام کارمندان جدید هر سال ادامه می دهیم! در حال حاضر 15 سال نیز میانگین طول روابط تجاری ما است، رقمی که هر سال به سمت بالا بازبینی می شود زیرا مشتریان از ترک ما خودداری می کنند. خانواده بزرگ سلدوک یک صخره، یک قله، یک زمین محکم در یک شن روان اقتصادی است.

راد الکتریک نماینده رله SSR Celduc در ایران به صورت انحصاری وظیفه توزیع محصولات شرکت سلدوک فرانسه در سراسر ایران را بر عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران منحصراً از دفتر تهران انجام می دهد.

کارخانه سلدوک Celduc فرانسه وفادار به میراث خود

ما با وفادار به میراث خود به عنوان مردمی سخت کوش از سنت اتین، فروتنی و صداقت را بهترین ویژگی های خود می دانیم. می دانیم اگر به جای آتش زدن پل هایمان بر پشت بزرگان باشکوه خود صعود کنیم، صعود بسیار امن تر است. و اگر بیشتر از دیگران می بینیم، با ایستادن بر شانه های غول است!

راد الکتریک نماینده رله سلدوک SSR در ایران به صورت انحصاری وظیفه توزیع محصولات شرکت سلدوک فرانسه در سراسر ایران را بر عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران منحصراً از دفتر تهران انجام می دهد.

شرکت سلدوک Celduc فرانسه به شدت مستقل می باشد

برای دفاع از آزادی خود در برابر دو دشمن جهان مبتنی بر اعتبار ما: سهامدار بی ثبات و بانکدار گمراه. هر دوی آنها همدیگر را جلوی در ما فشار می دهند و هل می دهند، اما ما آن را بسته نگه می داریم و فقط برای استقبال از استراتژی های بلندمدت و پایدار آن را باز می کنیم. به شدت مستقل، “به غرایز خود اعتماد کنید” شعار ما است.

راد الکتریک، توزیع کننده سلدوک در ایران، به طور انحصاری توزیع محصولات سلدوک فرانسه در سراسر ایران را بر عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران منحصراً از دفتر تهران انجام می دهد.

میراث کارخانه سلدوک Celduc فرانسه

50 سال تجربه

Constructions Electriques du Centre در سال 1964 در Sorbiers، جایی که ما هنوز در آن مستقر هستیم، توسط میشل گیچارد، یک مهندس با اشتیاق به برق، تأسیس شد. راد الکتریک، نمایندگی واردات سلدوک در ایران، به طور انحصاری توزیع محصولات سلدوک فرانسه در سراسر ایران را بر عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران منحصراً از دفتر تهران انجام می دهد. شرکت سلدوک Celduc فرانسه یکی از متخصصان برجسته جهان در زمینه حسگرهای مغناطیسی در سال 1965 ما به سرعت طیف جدیدی از محصولات را با رله‌های “رید”، سوئیچ‌های کوچک جریان کم که در آن زمان به دلیل رقیب‌های بی‌رقیب خود محبوب بودند، توسعه دادیم.

50 سال نوآوری

این شرکت از سال 1960 تا 1980، در زمینه‌ی (بازار) ترانسفورماتورهای توزیع ملی، ترانسفورماتورهای پست و ترانسفورماتورهای ارتینگ فعالیت داشته است. سلدوک ترانسفو از سال 1990 به صورت تخصصی جهت تولید آیتم‌های خاص، راه‌حل‌های فنی ارائه می‌دهد. راد الکتریک نمایندگی سلداک در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلداک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام میدهد.

سلدوک ترانسفو: 3000 متر مربع مساحت کارخانه، 50 سال تجربه، 40 نفر کارمند، 1 حضور بین‌المللی

سازنده: شرکت Celduc Transfo فرانسه

راد الکتریک نمایندگی عرضه سلدوک در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلدوک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام میدهد.

ساخت و ساز برقی در مرکز شهر

با اتحاد دو کمپانی Scare از سن- شمون و Grenoble که هر دو سازنده‌ی ترانسفورماتورهای صنعتی هستند، در سال 1960 میلادی کارخانه Celduc شروع به کار نمود. در سال 1964، مایکل گویچارد، کارخانه Celduc را در نزدیکی سنت اتین بنا نهاد. 

این کمپانی که در زمینه‌های الکتروتکنیک و الکترونیک صنعتی متخصص است، به دو کمپانی مجزا تقسیم شده است :

 • Celduc Transfo : تولیدکننده ترانسفورماتور قدرت
 • Celduc Relais : تولیدکننده رله های استاتیک

راد الکتریک نماینده سلدوک در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلدوک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام میدهد.

اهداف شرکت سلدوک Celduc فرانسه

نسخه‌ی جدید از مشخصات فنی محصولات شرکت سلداک Celduc فرانسه (کاتالوگ)، اهداف کارخانه را مشخص می‌کند. تولید محصولات نوآورانه‌ای‌ با حداکثر کیفیت که با نیازهای مشتریان در سراسر جهان سازگار است. صادرات شرکت سلدوک فرانسه که بالغ بر 70 % انواع رله ها است، وابسته به موفقیت‌های شرکت Celduc فرانسه در نوآوری‌های توسعه یافته توسط تیم توسعه و تحقیق در واحد کسب و کار سلدوک فرانسه است. انواع رله‌ حالت جامد و سنسورهای مغناطیسی.

محصولات کارخانه سلدوک Celduc فرانسه

انواع محصولات ما شامل مدل های okpac ،dual okpac و همچنین celpac 2G است، که به طور مداوم در حال تحول است. خطوط تولید محصولات دارای مقبولیت گسترده‌ای از طرف مشتریان است. راد الکتریک نمایندگی Celduc در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلدوک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام می دهد.

در کاتالوگ جدید شما آخرین پیشرفت‌های تکنولوژیک ما، مانند کنترلر دمای ECOM ، نشانگر جریان و رابط ارتباطی در یک یونیت؛ میکروپروسسور که برای کنترل موتور طراحی شده، رله های حالت جامد ولتاژ بالای DC که در برابراتصال کوتاه و اضافه بار حفاظت می‌شوند، سنسور جهت قاب پنجره با اتصالات قابل نصب و … را ملاحظه می‌کنید.

در صورتی که شما قادر به یافتن محصول موردنظر خود در کاتالوگ و یا سایت www.radelect.ir نبودید، از تماس با تیم راد الکتریک کوتاهی نکنید! تیم کارشناسان سلدوک Celduc راد الکتریک از پاسخ دادن به هرگونه از سوال‌های شما خوشحال خواهد شد. راد الکتریک نماینده Celduc در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلدوک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام میدهد.

رله حالت جامد

رله های حالت جامد که معمولاً به عنوان SSR شناخته می شوند، 70 درصد از گردش مالی celduc® relais را تشکیل می دهند. این دستگاه های نوآورانه و بسیار کارآمد برای کنترل انواع بارهای مورد استفاده در بسیاری از صنایع استفاده می شود.
سه حوزه کاربرد اصلی عبارتند از: گرمایش صنعتی و کنترل دما، کنترل روشنایی و کنترل موتور.
مزایای رله های حالت جامد (SSR) در مقایسه با رله های الکترومکانیکی (EMR) به خوبی شناخته شده است.
celduc® relais تنها فناوری رله حالت جامد در فرانسه است که محصولات آنها بیش از 50 سال است که در آن ساخته شده اند!

راد الکتریک نماینده رله Celduc SSR در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلدوک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام میدهد

SSR تک فاز

محدوده SK mount PCB ما را که در مدل های مختلف موجود است، کشف کنید. محدوده SO okpac® ما که ترکیبی از نوآوری، عملکرد و طراحی است. محدوده SA & SU celpac® ما، محلول پیچ 22.5 میلی متری. کنترل کننده های زاویه فاز SG4/SO4 ما؛ SOD و SILD SSR های قدرت ما با ویژگی های تشخیصی و غیره.

راد الکتریک نمایندگی فروش Celduc در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلدوک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام میدهد.

SSR دو فاز

محدوده دو فاز ما شامل دو رله حالت جامد در یک محفظه فشرده استاندارد 45 میلی متری است.
ما انواع مختلفی از SSR های دوفاز را با پایانه های Faston یا در محفظه okpac® IP20 با کانکتور قابل جابجایی ارائه می دهیم. آنها برای کاربردهای سه فاز ایده آل هستند و فقط دو فاز را می شکند.

راد الکتریک نماینده رله اس اس آر سلداک در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلداک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام میدهد.

SSR سه فاز

در celduc® relais ما طیف گسترده ای از رله های حالت جامد را برای کنترل بارهای سه فاز ارائه می دهیم.

 • محدوده SHT: طراحی شده در یک بسته تک مشخصات پایین این طیف از رله های حالت جامد AC سه فاز برای کنترل توان متوسط در کاربردهای سه فاز طراحی شده است.
 • محدوده SGB و SMB: SSR های سه فاز دو پایه
 • محدوده SGT 2G (نسل دوم): محدوده cel3pac یک محدوده سه فاز استاندارد با اتصالات مختلف برای سیم کشی برق (اتصال با استفاده از پیچ یا پایانه های فنر) و برای سیم کشی کنترل (اتصال با پیچ یا فنر قابل اتصال 4 پین است. رابط)
 • محدوده SMT: محدوده sightpac یک نسخه جمع و جور 45 میلی متری است
 • کنتاکتورهای سه فاز: نسخه های “آماده استفاده” با هیت سینک در دسترس هستند.

این محصولات مطابق با استانداردهای بین المللی UL/CSA/cUL، CE و RoHS تولید می شوند.

راد الکتریک نماینده رسمی سلدوک در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلدوک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام میدهد.

SSR چهار پایه

در محدوده خود، celduc® relais دارای یک رله حالت جامد چهار پایه است که چهار رله حالت جامد را در یک محفظه استاندارد فشرده 45 میلی متری ارائه می دهد.
اتصالات برق ترمینال فاستون

DC SSR
celduc® relais طیف کاملی از رله های حالت جامد را تا 1700Vdc، 0 تا 150A برای کاربردهای DC ارائه می دهد.

راد الکتریک نماینده رله حالت جامد سلدوک در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلدوک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام میدهد.

برنامه های کاربردی نمونه

 1. منابع تغذیه DC (مبدل مانند چاپر، اینورتر و غیره)
 2. باتری (کشتی، انرژی خورشیدی و غیره)
 3. عناصر گرمایشی (تهویه مطبوع در قطارها، ترامواها و غیره)
 4. سوئیچینگ سیگنال (تجهیزات تست و غیره)
 5. آهنرباهای الکتریکی (ترمز موتور القایی و غیره)
 6. موتورهای DC (جرثقیل های سقفی برقی، وسایل نقلیه و غیره)

راد الکتریک نمایندگی رله الکترونیکی Celduc در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلدوک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام میدهد.

SSR های برق با تشخیص

قدرت SOD و SILD SSR ما با ویژگی های تشخیصی وضعیت SSR و بار (بار مقاومتی) را بدون منبع تغذیه خارجی نشان می دهد. این محدوده ثبت اختراع است. خروجی وضعیت را می توان زنجیره ای کرد.

آلارم وضعیت خطا:

 • خط یا بار باز است
 • خروجی اتصال کوتاه

راد الکتریک نماینده مجاز سلداک در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلداک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام میدهد.

کنترل موتور

کنترل موتور همیشه یک فرآیند پیچیده بوده است. این به این دلیل است که موتور، اول از همه، یک نوع بار القایی است، با جریان های راه اندازی بالا (که به کاهش اندازه و هزینه وسایل حفاظتی مانند فیوزها کمک نمی کند) و ولتاژهای بیش از حد تولید شده در هنگام خاموش شدن. به همین دلیل است که راه حل های حالت جامد به طور گسترده ای برای کنترل بارهای موتور مورد استفاده قرار می گیرند. یکی دیگر از مزایای بزرگ استفاده از الکترونیک قدرت این است که حالت های کنترلی متعددی را می توان به راحتی به لطف زمان پاسخگویی بسیار سریع و قدرت محاسباتی ریزپردازنده ها انجام داد. celduc relais یک تولید کننده تخصصی رله حالت جامد در فرانسه است. دارای طیف کاملی از کنتاکتورهای حالت جامد درجه یک برای موتورها، استارت های نرم و معکوس کننده موتورها.

کنترل کننده دما، مانیتور جریان و رابط ارتباطی در یک واحد
گزینه ای برای محدوده celpac 2G SU SUL موجود است.

راد الکتریک نمایندگی رله سلداک در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلداک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام میدهد.

سنسور مجاورت مغناطیسی

برای نظارت یا کنترل سطوح، فاصله، حرکت، موقعیت و ضبط دور در دقیقه استفاده می شود. آسمان برای این سنسورهای همه کاره محدودیت دارد. این حسگرها در همه جا در کالاهای مصرفی یا بخش‌های صنعتی، مانند صنایع خودروسازی، هواپیما و مخابرات استفاده می‌شوند.
آنها همچنین به طور گسترده در بسیاری از برنامه های اتوماسیون در بخش تولید استفاده می شوند.

راد الکتریک نماینده انحصاری Celduc در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلدوک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام میدهد.

سنسور سطح و جریان

celduc relais دارای طیف وسیعی از سنسورهای سطح استاندارد یا خاص با استفاده از سوئیچ های نی است. حسگرهای ما در محفظه‌های پلاستیکی، برنجی یا فولادی ضد زنگ موجود هستند و استفاده از آن‌ها را با مواد شیمیایی مختلف و/یا دمای عملیاتی ممکن می‌سازد.

 • سنسورهای موقعیت پیچ – PAA-PAB-PLA-PLB-PLA-PSL-PSC-PXLA
 • سنسورهای موقعیت پیچ – PB-PBA
 • سنسورهای موقعیت لوله ای

celduc relais طیف گسترده ای از سنسورهای مجاورت مغناطیسی حضور و موقعیت را ارائه می دهد. این سنسورها عمدتاً در صنعت یا در خانه به عنوان سنسورهای پنجره، آشکارسازهای باز شدن درب، در لوازم خانگی و غیره استفاده می شوند.

 1. محفظه M8 از پلاستیک یا فولاد ضد زنگ
 2. محفظه M10 از پلاستیک یا فولاد ضد زنگ یا برنج خام
 3. کاربردهای معمولی: -سرعت، حضور، موقعیت، سنسور فاصله
 • سوئیچ های REED و سوئیچ های شیب جیوه ای
 • رله REED در محفظه DIP
 • رله های REED در محفظه SIP
 • رله های ولتاژ بالا

راد الکتریک نمایندگی ssr سلدوک در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلدوک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام میدهد.

شرکت سلدوک فرانسه نزدیک به 200 کارمند تمام وقت در 4 کشور در 3 قاره، Groupe celduc® و زیرمجموعه های آن celduc® transfo و celduc® relais یک بازیگر پیشرو در بازار جهانی برای اتوماسیون صنعتی، سنسورهای مجاورت مغناطیسی و ترانسفورماتورهای قدرت هستند. ما در سال 1964 تأسیس شدیم که تخصص صنعتی فرانسه را ارتقا می دهیم.

هر کجا که باشید، با مکان‌ها و توزیع‌کنندگان متعدد شرکت سلدوک فرانسه در سراسر جهان، که خدمات قابل اعتماد و متخصصی را به شما ارائه می‌دهند، ما هرگز دور نیستیم. یک توزیع کننده پیدا کنید.

ما قدرت گروه را با انعطاف پذیری SME ترکیب می کنیم.

راد الکتریک نماینده پخش سلدوک در ایران، به صورت انحصاری مسئولیت پخش محصولات شرکت سلدوک Celduc فرانسه را در سراسر ایران به عهده دارد. راد الکتریک این مسئولیت را در سراسر ایران به صورت انحصاری از دفتر تهران انجام میدهد.