شرکت سلدوک فرانسه

Celduc-Company-Radelect

شرکت سلدوک Celduc فرانسه مفتخر به برگزاری پنجاهمین سالگرد تاسیس خود، در سال 2014 میلادی می‌باشد. در حال حاضر کمپانی سلداک Celduc به لطف تجربه و دستاورد کارشناسان خود، در زمینه‌های مختلفی به عنوان یک متخصص با بزرگ‌ترین گروه‌های صنعتی جهان همکاری می‌کند. همکاران ما در بخش رله ها، به طور مداوم در حال گسترش محصولات در جهت ارتقای سطح خاصی از محصولات برای معرفی شرکت های بزرگ با هویت واقعی و لوگوی جدید هستند.

نسخه‌ی جدید از مشخصات فنی محصولات شرکت سلداک Celduc فرانسه ( کاتالوگ )، اهداف کارخانه را مشخص می‌کند. تولید محصولات نوآورانه‌ای‌ با حداکثر کیفیت که با نیازهای مشتریان در سراسر جهان سازگار است.

صادرات شرکت سلدوک فرانسه که بالغ بر 70 % انواع رله ها است، وابسته به موفقیت‌های شرکت Celduc فرانسه در نوآوری‌های توسعه یافته توسط تیم توسعه و تحقیق در واحد کسب و کار سلدوک فرانسه است. انواع رله‌ حالت جامد و سنسورهای مغناطیسی.

انواع محصولات ما شامل مدل های okpac ،dual okpac و همچنین celpac 2G است، که به طور مداوم در حال تحول است. خطوط تولید محصولات دارای مقبولیت گسترده‌ای از طرف مشتریان است.

در کاتالوگ جدید شما آخرین پیشرفت‌های تکنولوژیک ما، مانند کنترلر دمای ECOM ، نشانگر جریان و رابط ارتباطی در یک یونیت؛ میکروپروسسور که برای کنترل موتور طراحی شده، رله های حالت جامد ولتاژ بالای DC که در برابراتصال کوتاه و اضافه بار حفاظت می‌شوند، سنسور جهت قاب پنجره با اتصالات قابل نصب و … را ملاحظه می‌کنید.

در صورتی که شما قادر به یافتن محصول موردنظر خود در کاتالوگ و یا سایت ( www.celduc-relais.com ) نبودید، از تماس با ما کوتاهی نکنید! تیم کارشناسان سلدوک Celduc از پاسخ دادن به هرگونه از سوال‌های شما خوشحال خواهد شد. راد الکتریک نماینده انحصاری شرکت Celduc فرانسه در ایران می‌باشد که تمام محصولات سلدوک فرانسه را در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهد. تیم فنی شرکت سلدوک فرانسه Celduc متخصص در زمینه‌ی مهندسی برق و الکترونیک است.

این کمپانی که در سال 1964 توسط میشل گویچارد تاسیس شده است، امروزه به دو بخش مجزا شامل Celduc Transfo و Celduc Relais برای تمرکز بیشتر و هم چنین تخصصی‌تر کردن بازار فروش، به دو بخش مجزا تقسیم شده است.

راه‌اندازی کارخانه در نزدیکی سنت اتین فرانسه نقش به سزایی در افزایش موفقیت در منطقه‌ی رون-آلپ ایفا کرده، هم چنین Celduc تنها کارخانه‌ی فرانسوی تولید و فروش انواع رله حالت جامد SSR است.

امروزه گروه سلدوک فرانسه Celduc دارای:

– 200 کارمند

– دو مرکز تولید با فضای بالغ بر 10000 متر مربع

– حضور در سراسر جهان

محصولات کارخانه سلدوک فرانسه Celduc به طور پیوسته در حال پیشرفت و توسعه ( 10-15% در هر سال ) جهت افزایش ظرفیت تولید محصولات سفارشی به درخواست مشتریان است. نوآوری چالشی است که رله سلدوک Celduc هر روزه، با پیش بینی روند بازار و اجرای دانش و مهارت خاص و هم چنین مشارکت با صنعت و پژوهش با آن‌ها روبه‌رو هستند. رله سلدوک Celduc relais به طور کامل زنجیره‌ی طراحی، توسعه، تولید، تست و بازاریابی را طی می‌کنند.

این شرکت تولیدکننده‌ی مجموعه‌ی کاملی از رله حالت جامد SSR است؛ در حالی که به طور مداوم تجهیزات تولید خود را جهت اطمینان از کارآمدترین روش‌های تولید، توسعه می‌دهد. با توجه به ظرفیت بالای تولید و تجهیزات منحصر به فرد کارخانه سلدوک فرانسه Celduc، امروزه محصولات سلدوک Celduc در سراسر جهان یافت می‌شوند و هم‌چنین کارخانه سلدوک Celduc فرانسه توسط معروف ترین شرکت های صنعتی شناخته شده است.

همواره کیفیت محصول و هم چنین حمایت از مصرف کننده در شرکت سلدوک فرانسه اهمیت به سزایی در کمک به توسعه‌ در زمینه‌ی تست قطعات دارد. انواع رله حالت جامد SSR و سنسور مغناطیسی Magnetic Sensors سلدوک Celduc فرانسه براساس بالاترین استانداردهای بین‌المللی ساخته می‌شوند. ( UL , CSA , EN  VDE , CE , ATEX ) راد الکتریک نماینده انحصاری شرکت سلدوک فرانسه در ایران می‌باشد که تمامی محصولات سلدوک فرانسه را در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهد.

ساخت و ساز برقی در مرکز شهر

با اتحاد دو کمپانی Scare از سن- شمون و Grenoble که هر دو سازنده‌ی ترانسفورماتورهای صنعتی هستند، در سال 1960 میلادی کارخانه Celduc شروع به کار نمود. در سال 1964، مایکل گویچارد، کارخانه Celduc را در نزدیکی سنت اتین بنا نهاد.

این کمپانی که در زمینه‌های الکتروتکنیک و الکترونیک صنعتی متخصص است، به دو کمپانی مجزا تقسیم شده است :

Celduc Transfo : تولیدکننده ترانسفورماتور قدرت
Celduc Relais : تولیدکننده رله های استاتیک

50 سال نوآوری : این شرکت از سال 1960 تا 1980، در زمینه‌ی ( بازار ) ترانسفورماتورهای توزیع ملی، ترانسفورماتورهای پست و ترانسفورماتورهای ارتینگ فعالیت داشته است. سلدوک ترانسفو از سال 1990 به صورت تخصصی جهت تولید آیتم‌های خاص، راه‌حل‌های فنی ارائه می‌دهد.

سلدوک ترانسفو: 3000 متر مربع مساحت کارخانه، 50 سال تجربه، 40 نفر کارمند، 1 حضور بین‌المللی

سازنده: شرکت Celduc Transfo فرانسه