شرکت گرین دات هند

Greendot-Company-Radelect
Rate this brands

شرکت گرین دات Green Dot در سال 1979 در کشور هند، توسط Dhawan تاسیس گردید. شرکت گرین دات Green Dot با داشتن تکنولوژی ‏های روز دنیا، استاندارد های بین المللی را پشت سر گذاشته و از ابتدای تاسیس رکورد منحصر به فرد تولید و صادرات واریابل ترانسفورمر را داشته است و در میان سایر تولیدکنندگان و کمپانی‌‏های رقیب در این صنعت همواره به عنوان Leader شناخته شده است.

کمپانی گرین دات Green Dot هند با داشتن 35 سال تجربه، موفق به اخذ گواهینامه ISO9001 و IS 5142 با استانداردهای CE از اروپا، BE از DCE و همینطور MBA از IIM کلکته هند شده است.

شرکت گیرین دات GreenDot هند طی 15 سال گذشته 40 الی 50 درصد از محصولات خود را به اروپا و آسیا از جمله مالزی، انگلیس، استرالیا، کانادا، بنگلادش و… صادر کرده است و کیفیت محصولات این شرکت، مورد تایید استاندارد آن کشورها می‏‌باشد. شرکت گرین دات Green Dot به عنوان اصلی ‏ترین سرمایه گذار در زمینه‌‏ی Technocrats بوده و دارای 8 سال تجربه در صنعت و مهندسی IT می‌‏باشد.

نیروی کاری کنترل شده و انگیزه‏‌ی بالای مهندسان مجرب و تکنسین های شرکت گیرین دات GreenDot هند در برنامه ‏ریزی، طراحی، ساخت و R&D، اساسی ‏ترین معیارهای شرکت گرین دات GreenDot هند در دستیابی به اهداف خود در تولید محصولات زیر می‏‌باشد:

  1. شارژر اتوماتیک باتری
  2. UPS ( منبع تغذیه بدون وقفه، منبع برق اضطراری )
  3. اتوترانسفورماتور متغیر ( واریابل، واریاک )
  4. ترانسفورماتور پست‏ های توزیع و فشار قوی
  5. استابلایزر ( تثبیت کننده ولتاژ برق، استابیلایزر ) و ترانس اتوماتیک ( محافظ برق، محافظ ولتاژ، استابلایزر رله ای )
  6. منبع تغذیه متغیر آزمایشگاهی و منبع تغذیه ثابت تابلویی ( مبدل برق AC به DC )
  7. اینورتر ( مبدل برق باتری به برق شهر ) و کانورتر ( مبدل برق AC به AC و DC به DC )