تضمین بهترین قیمت کالا

شرکت فنی و مهندسی راد الکتریک تضمین می کند که تمامی محصولات این سایت از نظر قیمتی ارزان تر از سایر شرکت ها و فروشگاه های اینترنتی و فیزیکی می باشد. این شرکت یکی از بهترین نمایندگی انحصاری برند های معتبر اروپایی و آسیایی در ایران است که تمامی محصولات ترانسی با برندهای (گلداستار کره Goldstar، ولتاک Voltac و گرین دات Green Dot) و تجهیزات سیم پیچی با برند های (گلداستار کره Goldstar و ایزولکس ISOLEX) را همراه با گارانتی اصالت و سلامت کالا در اختیار مشتریان خود در سرتا سر نقاط کشور عرضه می نماید. تمامی قطعات الکترونیک و تجهیزات برق صنعتی به صورت اورجینال همراه با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در بازار ایران ارائه می گردد.

اگر پس از خرید از فروشگاه راد الکتریک، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌ تر ارائه می‌ دهد، می ‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت نمائید.

لطفا توجه بفرمائید، تمامی قطعات الکترونیکی و تجهیرات برق صنعتی که در فروشگاه راد الکتریک عرضه و به فروش می رسد، از ارزان ترین قیمت و بالا ترین کیفیت همراه با برند معتبر در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می گیرد.

شرایط تضمین بهترین قیمت

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

1. مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌ های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ ها یکسان باشند.
2. کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در وب سایت شرکت راد الکتریک اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.
3. گارانتی اصالت کالا: کالاهای مورد مقایسه باید از گارانتی اصالت کالا و خدمات پس از فروش برخوردار باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌ های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می ‌گذارد.
4. لوازم جانبی اصلی در بسته‌ بندی کارخانه: شرکت راد الکتریک همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده محصول ارائه می ‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می ‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ ها ارائه می ‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. فروشگاه‌ ها و وب ‌سایت‌ های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب ‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
6. کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به راد الکتریک در سایت یا فروشگاه مورد نظر برای فروش موجود باشد.

قوانین تضمین بهترین قیمت

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوء استفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای شرکت راد الکتریک محفوظ است. راد الکتریک می ‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف نماید.

رفع ابهامات و مشکلات

با شماره تلفن 99~36614690-021 داخلی 230 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.

0/5 (0 دیدگاه)